Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne szóljana...

Mit tehetnék, hogy ne szóljanak bele, mit veszünk a picinek, hogy tervezzük nevelni, stb? A férjem nem engedi, hogy keményebben fellépjek ellenük

Figyelt kérdés

Nem is a "nem engedi" a legjobb szó, hanem szerinte az csak olaj lenne a tűzre.


Mert az ő szüleiről - vagyis inkább az anyjáról - van szó... Ki van akadva állítólag, hogy én milyen babakocsit vettem, hogy milyen ronda díszt csináltattam a babaszobába (és azt is milyen drágán). Igazából mindennel baja van. Félek, hogyha megszületik a babánk, ez csak rosszabb lesz, és teljesen elfajul. Apósommal nem is lenne baj, de a felesége... Szörnyű. Tényleg mindenre megjegyzést tesz, még az utolsó bodyra is.


2019. szept. 5. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
És ki nem szarja le? Ne foglalkozz senki véleményével. "Nekem tetszik" - ennyi.
2019. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Ne engedjétek be őket a házatokba, ha vesztek valamit meg ne mutassátok meg.
2019. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell keménynek lenni, csak egyszerűen közölni, hogy te sem kritizálod az ő ízlését
2019. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz veluk, nem kell elmondani semmit sem. Ha kerdezik az arat mond, hogy nem volt draga, nem sok ennyi.

Gondolhatod mit kaptam hogy 4 unokateso utani cuccokat nem fogadtuk el. Noveremek minden kinott nekik mar felesleges, hasznalt ruhat, cumisuveget, agyon hasznalt ragott dolgokaikat nyomtak volna nekunk. Eleg volt latni szerencsetlen kisgyereken, hogy mindene foltos, agyon mosott. Szinte semmit sem vesznek a harom kisebb gyereknek.

Mi amit tudtunk megvettuk ujonnan ha volt akciosan. Ezert a nagymama 2 honapig nem is jott hozzank

2019. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tanítsd meg arra, hogy kéretlen nem mondunk véleményt. Először kérd, ha nem megy, kezd kritizàlni!


Most kell leállítani, különben a gyerek előtt oda lesz a tekintélyed.

2019. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ezek a nagyik csak részt szeretnének venni az egészben, de nagyon rossz stratégiát választanak. Azt lenne jó érteni, hogy miért... nem hiszem, hogy rosszat akarnak, de én is rohadt nehezen viselném ezt, és én biztos határozottan megmondanám, hogy hagyjon békén, ha nincs semmi pozitív mondanivalója, akkor inkább ne mondjon semmit.
2019. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsozsóka0926 ***** válasza:
Nem kell letámadni mert az valóban olaj a tűzre.Szép szavakkal is el lehet érni a másiknál,hogy elgondolkozzon hol van a helye ebben a történetben.Én valami ilyet mondanék: "Nagyon hálás vagyok,hogy ennyire törődik a leendő unokájával és tudom ,hogy a legjobbat akarja neki.Azt is látom,hogy már tökéletesen felnevelte a fiát.Viszont ő az én gyerekem,a párommal mi vagyunk a szülei és szeretnénk úgy nevelni,ahogy mi jónak látjuk.Engedje meg ,hogy a saját elveink,ösztöneink szerint neveljük fel az unokáját szeretetben.Viszont mivel Önt mint anyósomat nagyon tisztelem ,szívesen fordulok majd Önhöz ,ha tanacsra,segítségre lesz szükségem".Nem tudom,hogy tegezed -e az anyósodat,ezért írtam magázódva.
2019. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!