Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha együtt (egy házban) laksz...

Ha együtt (egy házban) laksz a szüleiddel, hogyan óvod meg magad attól, hogy ne szóljanak bele az életedbe?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akiknek gyerekei is vannak.
2010. szept. 27. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a kislányommal 3 éves koráig laktam a szüleimnél. Sajnos kivédeni nem fogod tudni, mert ők úgyis mindig mindent jobban tudnak :) A legokosabb, ha bölcsen meghallgatod őket, bólintasz, és teszed a dolgod, ahogy akarod. Nekem nagyon nehéz volt, de ezek ellenére imádom őket.

2010. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerekünk született a szülői házba, amikor a másodikkal terhes lettem, akkor vettünk házat, csak fel kellett alaposan újítani, és csak a baba 3 hónapos korában költöztünk külön.

Nem volt sok vita, de én nagyon nehezen tűröm, tűrtem, ha meg akarta anyukám magyarázni, mit hogyan csináljak. Én az első naptól kezdve önállóan elláttam a babákat, csak a férjem segített. De nem szerettem,ha jobban tudta, hogy "a gyereknek most aludnia kellene, most éhes, most már nem kell sétálni menni"...stb...

Sokkal jobb külön! Így is közel lakunk, de az az egészséges, ha a szülők nevelik a gyereket, nem a nagyszülők:)

2010. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veletek. Nekem se könnyű velük együtt, de hozzáteszem: nekik sem lehet könnyű velem együtt lakni.
2010. szept. 27. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!mi is az én anyukámmal lakunk!Sajos úgy alakult hogy külön költözünk..ha minden jólmegy akkor már jövő hónapban!addig semmi baj nemvolt..amég meg nem született a fiam ...azóta teljes a káosz, mindent jobban tud és a páromat is kritizálja!e miatt nem maraduk tovább!most is olyanokat mondd nekem hogy majd rá jövök hogy mennyivel jobb vele lakni mint külön, meghogy tuti majd megyek hozzá hogy nem akarok tovább a párommal élni!Szóval így ez nem jó!imádom az anyukámat és a páromat is!és hiszek abban ha különköltözünk minden jó lesz!ja azt még hozzáteszem hogy a párommal egyáltalán nem szoktunk vitázni, csak ha anyu valamibe beleszól....Veled mi a helyzet?
2010. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!