Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is csúnya az Anna...

Szerintetek is csúnya az Anna név?

Figyelt kérdés
Nekem és a páromnak nagyon tetszik az Anna név. De többen is próbálnak le beszélni róla hogy ne azt a nevet adjam mert csúnya és régies. Szerintettek is?
2019. szept. 5. 19:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem csúnya név,nyugodtan adhatod.Sokan versengenek hogy milyen kimondhatatlan és értelmetlen nevet adjanak a gyereknek.Ne állj be a sorba.Ami még tetszik,az a Sára,Rozália,Dalma,Orsolya.
2019. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Kislányom Annamária

Ha tetszik a név akkor adjátok azt

2019. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Csúnya?! A klasszikus nevek egyike. Bár tény, hogy gyakori. Adjátok egy második névvel!


(Én is Anna vagyok és ez fájt. :( Sose hallottam még, hogy csúnya.)

2019. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem szép,de van ennél csúnyább is.Valamiért divatos név lett manapság,fene sem érti az okát.
2019. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Manapság? Nézd meg a 100 évvel ezelőtti anyakönyveket, a Katalinnal és Máriával együtt nagyon gyakori volt akkor is.
2019. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Zsozsóka0926 ***** válasza:
75%
Ne mások véleményét helyezzétek előre .Ha nektek tetszik ,akkor adjátok ezt a nevet.Senkinek semmi köze hozzá.Amúgy sincs olyan név ami mindenkinek tetszik.Szerintem nagyon szép név az Anna .Igazi klasszikus magyar név.
2019. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon régies,begyöpösödött,nem szép név.
2019. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem tetszik es rémesen gyakori is. De ha nektek ez tetszik, adjátok csak, egy teljesen szokványos, átlagos név.


A kicsihez gratulálok!

2019. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is Anna vagyok, még senki sem mondta, hogy csúnya lenne. Szóval nekem ez új. Tény, hogy van rajtam kívül más Anna is, de engem ez nem zavar, inkább lepacsizunk, hogy jééé, egy névrokon.


Nem kell mindenkit Dzsesszikának meg Brendonnak elnevezni.

2019. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Az egyik legszebb noi nev az orszagos statisztika szerint ;)
2019. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!