Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok mi volt a legviccesebb...

Nálatok mi volt a legviccesebb helyzet, vagy csúnya mondat, amit 2 évesetektől (vagy kisgyereketektől) hallottatok?

Figyelt kérdés
Társasházban lakunk, keresztlányom kislánya most két éves. Szaladgált az udvaron, játszott, egyszercsak hátratette a kis kezeit, mászkált körbe-körbe, majd megszólal: "Ba@szd meg, de jó itt!" Anyjáék köpni-nyelni nem tudtak, mert soha nem beszélnek csúnyán. Nem tudtuk, hogy röhögjünk, vagy tudomást se vegyünk róla. Szőke, kék szemű csacsogó kislányról van szó. Valahol hallotta valószínű, de hát na de mégis..:))) Nálatok volt ilyen, és ha igen, mit mondott?

2019. szept. 2. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik öcsém, amikor először evett fagyit kb 2 évesen: “beszarok, fagyit eszem.” Addig csak tejszínhabkz kapott. 😄

Az enyémek még kicsik, csak szavakat mondanak, de a nagyobbik rendszeresen felsorolja a boltban a mögöttünk állók cuccait, a szalagon.

2019. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos.:) Hát kb. nálunk is így történt.:))
2019. szept. 2. 16:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 3 évesen nyilvános WC előtt türelmetlenül várt amíg pisiltem : anya ne kakilj már olyan sokáig!
2019. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerekem tegnap mondta: Anya, te majdnem olyan gonosz vagy, mint én!


:)

2019. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát 3 gyerekem van, szóval rengeteg vicces/kínos sztorink volt már, kettőt elmesélek, ami mostanában volt.


Hazafelé tartottunk bevásárlásból a gyerekekkel, az előttünk lévő autò nagyon lassan haladt. Mi kivételesen tök türelmesek voltunk, meg sem szólaltunk a párommal. Hátulról a gyerekek egyfolytában mondták: -Apa, előzd meg! Előzd már meg! Mondtuk nekik, hogy nem tudja megelőzni most, kanyarok vannak, jönnek is szembe. Pici csend, majd a 2 éves kislányom megszólalt: -Kúva vacak! 🙊💁😂😂 Hát nem tudtuk, hogy sírjunk vagy nevessünk.


Mikor nyaralni voltunk, szálltunk be a liftbe, egy kisfiú szaladt a lifthez, az anyukája kiálltott neki, hogy -Huni, ne szállj be! Még mielőtt a liftajtó bezárult, a 4 éves kislányom azt mondta: - Anya, hallottad? A kisfiút úgy hívják, hogy puni! 🤔😜😁😁

2019. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jókat nevettem. :) Jöhetnek még, akinek van sztorija, ne tartsa magában. Annyira aranyosak, azt sem tudják, mit mondanak.
2019. szept. 3. 10:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerekem van, a harmadik a pocakban, de még nagyon az elején tartunk, semmi nem látszódik még. Étterembe léptünk be, jeleztem az ajtón álló pincérnek, hogy két felnőtt, két gyerek számára foglaltam asztalt. A 4 éves kislányom hangosan felkiáltott már bent az étteremben erre (kellemes csend volt, mindenki szépen eszegetett, senki sem kiabált nyilván), hogy "lehet, hogy csak két gyerek látszik, de anyukám hasában ott van a harmadik is". Édes volt. Mindenki felkacagott, a közeli asztaltársaság annyit mondott nevetve, hogy "most már ezt is tudjuk".


A 6 éves fiam pedig tegnap a suliban (most elsős, a tegnapi napja volt az első sulis napja) mondott egy aranyosat. Ebéd után hoztam el, a tanítónéni kérte Tőle az írólapokat, fénymásolólapokat, a tisztasági csomagját (ezeket beszedik, és ha kell, kiosztják), a fiam pedig az égre szegezte a tekintetét, felemelte a kezeit, mint valami szónok, és fájdalmasan felkiáltott: "nem igaz, hogy ezen a helyen mindent elvesznek tőlem". Még most is nevetek, annyira zabálnivaló volt.


Most ezek a legfrissebbek!

2019. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Keresztfiam játszott az ágy mellett állva, de véletlenül leverte az egyik autót. Méltatlan hangon elkezdte: "Ajjj, a fene egye meg..."

Illetve szentmisén a legnagyobb csöndben: "Most már mehetünk haza?" :))

2019. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7.! Kismamás sztoridhoz: ugyanez a kislány, aki nem mellesleg a bátyám unokája. Nekem most született aug. 22-én kisunokám. Mondom neki: hallom, voltál a kórházban megnézni a kis S...t. Megsimogattad? Bólogat. És aranyos? Ismét bólogat. Mondom neki: én vagyok a mamája. Erre ő: Nem! Ő az éééén unokatesóm. :D
2019. szept. 3. 20:13
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Nalunk 2 eves kislanyom meg nem beszel, szavakat mond. Egyik delutan a szundijaval jatszik, tologatja a kocsiba mikor a szunid kiesett. A gyerek all es rakiabalt h kuva es mutatta neki, h bolond. Hat kopni nyelni nem tudtam.
2019. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!