Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csak a gazdag anyukák...

Miért csak a gazdag anyukák népszerűek a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
Szeretek anyukás, babavaros instakat, youtubot követni. De mindenhol csak a gazdagok a népszerűek. Itt van például Kovacs Ramóna és Nagy Dani, nagyon fullosan drága náluk minden, egyszerűbb életűek felé ennyire nem népszerűek.mi ennek az oka?
2019. szept. 8. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván az, hogy egy csóró anyuka nem sokmindent tud mutatni és nem idetaláljak az emberek érdekesnek. Sok ember szeret amúgy is arrol ábrándozni, hogy ő is megvehet mindent. Ennyi az oka. Plusz ha valakinek rendes munkája van, akkor nem marad ideje instazni meg jutubozni ss
2019. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekik van mit megmutatni
2019. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Akik egész nap a neten lógnak, azoknak vagy bejárónőjük meg bébiszitterük van, vagy rohadt nagy a rendetlenség és nincs soha főtt étel. Én ezt nem értem. Kisgyerek mellett mindig van mit csinálni, mindig van érdekes olvasnivaló, nem posztolgatni meg mű, beállított képeket nézegetni....
2019. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
A Kiss Ramóna színész, előadó, kell neki az ismertség, emiatt időt szán erre is. Más gazdag anyuciknak azért van rá ideje, mert apa kifizeti a bejáronöt, baby sitter-t. Aki szegény nem szereti mutogatni magát, meg nincs is mit, normál dolgozó embernek nincs ideje videókat készíteni.
2019. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az nem inspiráló vagy érdekes az emberek számára, amiben ők is élnek. Pepcos rugdalózóval és játszótéri szociális élettel nem lehet sok lájkot szerezni.
2019. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Speciel ez az anyuka akit itt említesz alapvetően ilyen fitness, aerobik, személyi edző ami manapság marha nagy divat és emiatt eleve rengeteg ember követi sőt ezért kezdték el követni eredetileg nem azért mert egy hete kipottyantott egy gyereket is. Ő egyszerűen felült a jó vonatra és kihúz belőle mindent amit lehet mert egyébként nem egy szép nő de legalább idegesítő a pasijával együtt aki meg a Ninja Warriorban játszotta az eszét és így lett népszerű.

Olyan szerintem elég kevés van akit pusztán azért követnek mert “gazdag anyuka”, szerintem kb mindegyik népszerű volt már azelőtt is, hogy átnyergelt instamomnak.

Az meg, hogy drága, mi drága? A H&M-es plüss zsiráf? Vagy a Cybex Aton hordozó? Elárulom, hogy nekünk is van olyan zsiráfunk és ilyen hordozónk de engem mégsem követnek az emberek. :/ Lehet, hogy azért mert nem kérkedek ezekkel és nem posztolok ki minden szart.

Arra pedig már rájöhettél volna, hogy az ember azt követi amire vágyik és nem azt amit otthon is lát. Ha a foltos turis ruhákat meg az 500 Ft-os Pepco rágókát posztolnák nyugodj meg, hogy senki nem követné őket.

2019. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Rossz példát hozták, ők pont, hogy egy átlagos életszínvonalon élnek szerintem. Majdnem 30 évesek, most vettek egy kis lakást (mert azért közel sem kacsalábon forgó palotában élnek), és egy használt, de jobb minőségű autót. Hova adják lejjebb? Neveljenek gyereket albérletben, plusz még két lakótárssal? Sajnálatos, hogy Magyarországon már egy saját, 2 szobás lakás luxus, meg az, ha nem a BKV-n szívsz naphosszat. Ugyanez igaz a Laskóy Noémire, Szilágyi Sylvire, Priger Inezre is. Nem élnek nagy lábon, az, hogy stílusosan öltöznek, és eljutnak havonta fodrászhoz, kozmetikushoz, még nem luxus. Ahogyan az sem, hogy figyelnek a kinézetükre, és nem zsíros hajjal, kupi közepén ülős képeket posztolnak. Arra ki lenne kíváncsi, úgy őszintén? Meg akkor az lenne a baj, hogy "ilyen képet hogy lehet posztolni úristen".


Vagy mi a drága? A fent említettek leginkább a HM, Zara, Mango vonalból öltözködnek, van 1-2 designer darabjuk, de az egy kis spórolással megvehető bárkinek.


Akik szerintem tényleg "hirdetik", hogy gazdagok, azok a gyerek előtt sem csináltak semmit. Pl. Kaló Jenny/Jenni (sosem tudni, épp hogyan írja a nevét), Vadas Szandra, Bíró Dóri Mindig úgy pózolnak, hogy az összes világmárkás darabjuk jól látszódjon, még az sem baj, ha emiatt a lábukat a nyakukba kell kb rakni, hogy a cipőn lévő "Gucci" felirat kitűnjön. Mind "vállalkozó", sikeres üzletasszony, de éppen erről sehol nem hallani. Az ő életük tényleg csak a kifele mutogatás, de ez a profiljuk alapján látszik is.


Viszont sokan tényleg később lettek csak "instamamik", és előtte vloggerek voltak (smink, edzés terén), vagy máshol dolgoztak, és az Insta csak egy hobbi volt nekik. Most erre van igény, ők meg kihasználnák. Te is ezt tennéd a helyükben.

2019. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem bántásból mondom de Te nem ismered azt hogy mit jelent a magyar átlag eletszinvonal. Én azt Neked 10000%rá mondom hogy a Ramiek seggé alá lett éve minden. Korábban albérletben laktak. Tudod mennyi egy albi Pesten? Cirka 150 ezer.. mellette az életben nem tesz félre 2 30 éves, egyetemen tanult 40 milliós lakásra. A Ramiek lakása alsó hangon 40 millió. Új építésű.. Ma pesten egy millió per négyzetméter az uj epítésű ara..szoval meg az is lehet, hogy keveset mondok. Az autojuk se egy ket.millas autó. Mindenből a legdrágább van náluk. Akikről Te beszélsz ők a milliárdos kategória. Akikről én csak simán milliomos. De ha megnézed mindegyik olyan pénzzel villog instan youtubon amit nem önerőből a nulláról szerzet... éppen ezért a szemembe az ilyen emberek csak kérkedő bazári majmok.
2019. szept. 8. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, kaptak szülői segítséget. Ez akkora bűn? Vagy ha te megtehetnéd, mondanád a gyerekednek, hogy "sorry nem segítek, adósítsd el magad egy életre"?


Mindkettő családja olyan, hogy nem a segélyre várnak, belefért nekik az, hogy tudják őket segíteni. De nem hiszem, hogy emiatt nekik szégyenkezni kellene, vagy titokban élni életük végéig. Főleg, hogy amúgy egyikőjüknek sem a babázás volt a profiljuk, láthatod, hogy a Rami sem "instaanyuként" kezdte. Pedig ő csak él a lehetőséggel, látja, hogy erre van kereslet. Hiszen te is vele/velük foglalkozol, szóval látszik, hogy a negatív reklám is reklám. :)


De ha kiszállnál mások életéből, és pénztárcájából és a saját életeddel foglalkoznál, neked is telne idővel lehet a "legdrágább" hm-es plüssre, vagy ikeás tányérra.

2019. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj, hogy kaptak szülői segítséget. Én is adnék a gyerekemnek. Én azt tartom visszataszitonak mikor valaki nem a saját érdemeivel kerkedik. Nem csak én gondolom ezt így. Csak ugye az összes ilyen véleményt azonnal tiltják. Nem ők keresték rá össze a pénzt. Anyuka apuka tette alá és képes home tourokat videóra venni.. nekem ez nagyon alja. Örüljek neki de ez nem.mas mint puszta dicsekvés. Dicsekedni azzal kell amit maguk értek el ÖNERŐBŐL
2019. szept. 8. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!