Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nem érzitek azt, hogy csak...

Ti nem érzitek azt, hogy csak a gazdag anyukak mutatjak meg az eletuket?

Figyelt kérdés

Azokhoz szol a kerdes akiket erdekel ez a dolog: anyukak instan, youtubon. Mindegyik full gazdag, legyen de engem már zavar.

Pelda:Dobó Ágit mikor megismertem albiban laktak, tok jó tippjei voltak. Tudtam vele azonosulni. Most 100 milliós ház, Dubai, range rover autó stb. Már nézhetetlen, mint valami luxuscsalad elete.. és ugyanígy a többi..


2019. júl. 2. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Ezért nem (sem) kell más életét lesni, mintha nem lenne sajátod. Eszméletlen hogy egyesek az én-idejükben azt lesik hogy hogyan élnek mások.
2019. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha nézhetetlen, ne nézd. Rengeteg csatorna van, ahol pl. vidéki életet mutatnak be, vagy kreatív foglalkozást gyerekekkel, vagy hogy tudsz újrahasznosítani dolgokat. Ha erre lenne igényed, ezeket néznéd.
2019. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer már válaszoltam egy ilyen jellegű kérdésre, a válaszom 0%ban bizonyult hasznosnak, de itt is kifejtettem a véleményem. Én pl a Tücsiről itt olvastam elsőre. Nem bírtam végig nézni a videóját. Egyszerűen nem tesz hozzá az életemhez, nem tartom fontosnak, nem érdekel. Vannak számomra hasznos videók pl öko dolgok, mosás, pelenkázáy és társai. Nem tudom, hogy ezekre a nőkre miért van igény.
2019. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én pl. őt követtem, mikor kicsi volt a lányom. Igaz, hogy nem az életét mutatja, hanem a munkáját, de nekem nagyon tetszik.

2019. júl. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
3-as, a legtöbb anyuka azért bambulja őket, hogy szidhassa hogy milyen beképzelt, meg gazdag, meg kitereget mindent. Aki értelmes, nem azt nézi szabadidejében hogy Dobó Ági Celeb hogy babázik meg hogy rak rendet.
2019. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Kit érdekelnek a gazdag anyukák? És ki az a Dobó Ági?
2019. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A kérdés azokhoz szolt aki nézné vagy nezi. Olyan anyuka akivel lehet azonosulni. Mert a

Nem az új házát autóját babakocsijat nyaralását csillogtatja.

Falun lakom nincs anyakozosseg és ez nekem.eddig jól esett. Csak kezd átmenni az egész a pénzbe..

2019. júl. 2. 21:38
 8/18 anonim ***** válasza:
39%

Megfordul a világ. Régen a szegényeket nézték le. Most meg azt, akinek telik valamire és nem titkolja el.


A te szegénységed nem az ő dolga. Miért ne élvezhetné, ami neki megadatott? Azért, mert te nem jutsz egyről a kettőre??

2019. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Reklámokból él ő is, mint a legtöbb sikeres Youtuber. Azért nézed az autóját, mert az autó gyártója támogatja pénzzel. Ezért videót kell róla csinálnia. Ez a munkája.
2019. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Azért az ő csatornája nem csak a pénzről szól. Ott van a rengeteg gyereknevelési tanácsos videója, hozzátáplálás is.

A gyerekei már nem kicsik, az egyik lassan iskolás másik is 3 év körüli. Ő már nem sokáig fog babázni. Dolgoznak van pénzük, ahhoz képest nagyon jók a videóik. Teljesen normálisak, nincsenek a gyerekek elkényesztetve.

De ugyan jók a Nánási Pál videók is.

Amit utálok és elítélek pl a Nazzi féle szuperanyák

2019. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!