Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges? Van okom aggódni?

Lehetséges? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Az augusztusi hónapban a párommal volt petting, ujjazás viszont abban a hónapban rendesen meg is jött kb. rá 1 hétre a havim, 7 napig tartott, darabkás is volt. Ebben a hónapban majdnem 1 héttel hamarabb jött meg. Kevesebb mint az előző hónapban, viszont most is volt 1-2 darabkásabb. Most 5-6 napot tartott. Augusztustól egyszer sem voltunk intim kapcsolatbam a párommal. Néha mintha jobban érezném az illatokat s mintha a hasam nagyobb lenne. De lehet beképzelem.

Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok?Lehetek aktus nélkül terhes úgy, hogy augusztusba rendes, darabkás havim volt?


Nem szeretnék nagyon gonosz s rosszindulatú hozzászólásokat, eléggé hipochonder vagyok, szóval nem kell kioktatni, kérlek!Köszönöm szépen a segítséget



2019. szept. 13. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Ha az megnyugtat, akkor csinálj egy tesztet.
2019. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tesztre nincs nagyon lehetőségem :((
2019. szept. 13. 20:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt aktus és volt rendesen menstruáció, kizárt, hogy terhes vagy. Csak beképzeled a tüneteket. A hasad meg amúgy sem nőne még.
2019. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy nincs tesztre lehetőséged??? Nincs vizeleted vagy 800Ftod?
2019. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem fogom most ide kiteregetni a magán ügyeimet :))

Tesztre nincs lehetőségem, nem ezzel kapcs kell enegem oktatni

2019. szept. 13. 20:51
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod a kukijat nem tette be a huvelyedbe, akkor NEM LEHETSZ TERHES. HACSAK nem te vagy Szűz Mária!!


Arra figyelj: Ha beteszi a kukacat a huvelyedbe húzzon rá óvszert! Ha meg petting: ne nyúljon beléd spermas kézzel.


DE amúgy egy általános iskolai tankönyv fellapozasaval is rajohettel volna, hogy hogy lehet babát csinálni... Ejnye, 1-es!

2019. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen ezeket tudom, csak ilyenkor az épp ész nem annyira megy :))

Nem motoszkált bennem spermás kézzel, sőt még el sem élvezett legutoljára, inkább rám figyelt

2019. szept. 13. 20:58
 8/18 A kérdező kommentje:
Írás alapjan?Egyeltalán nem 14 éves vagyok :)) nagyon is tévedsz, nem azért nincs lehetőségem a tesztre, kerlek ne ezen ugráljatok és tépjetek szét mert megemlítettem tesztre nincs lehetőség
2019. szept. 13. 20:59
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

"Nem fogom most ide kiteregetni a magán ügyeimet :))


Tesztre nincs lehetőségem, nem ezzel kapcs kell enegem oktatni"



IDIÓTA! Már eddig is több volt az információ, mint ami ránk tartzna a darabkás menstruáddal kapcsolatban.


Ujjazástól max akkkor eshetsz teherbe, ha apjuk előtt recskázott.


Teszt: valóban egy könnyen, mindenki számára elérhető és titokban is használható eszköz. Olyan nincs, hogy nincs rá lehetőséged. Ez csak kifogás.

2019. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

A darabkás mensidet megosztod velünk, de mikor valaki visszakérdez, mindjárt "nem teregetsz ki" semmit.

Amúgy figyu, ezzel a teszt dologgal. Árulják minden gyógyszertárban. Árulják minden egyes drogériában. Árulják a legtöbb nagyáruházban, hipermarketben. A legolcsóbbak 800-900 forint körül vannak, de 1500-ért olyat kapsz, ami csak meg nem szólal. Jelzem, még mindig nem értük egy el egy mekis menü átlagárát. Bármilyen kicsi faluban is lakj, gyogyszertár kell legyen a közelben, elballagsz, megveszed.

DE! Ha akármilyen oknál fogva te mégsem tudod megvenni mondjuk mert szobafigságban vagy vagy mit tudom én, akkor ott a kedves párod, aki pettingelt veled és az ujját is beléd dugta, és ha mindezekre volt elég vér a pucájában, akkor arra is lesz, hogy vegyen neked egy terhességi tesztet. Reggel rápisilsz, egy csík van, kész, mindenki megnyugodott. Most szerinted amúgy innen belelátunk a méhedbe, vagy hogy gondolod? Nyilván az esetedben az esély a terhességre erősen konvergál a nullához, de akkor is, sem jósok, sem jövőbelátók nem vagyunk.

2019. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!