Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászom azt mondta a...

A nőgyógyászom azt mondta a baba le van maradva 1 héttel méretileg illetve kicsi a helye. Van okom aggódni? Behozhatja a lemaradást?

Figyelt kérdés

2019. szept. 9. 19:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat az lemaradt,hogy 22H3N vagyok jelenleg.
2019. szept. 9. 19:39
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Túlokoskodja az orvosod a dolgot, mivel feltehetően nem volt jelen a fogantatáskor, tehát valójában matematikai pontossággal nem tudja megállapítani a magzat életkorát.
2019. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ezzel idegeltek állandóan, végül 3500 g-al született a lányom. Nagyon pontatlanok ezek a mérések, ha bizonytalan vagy, menj el egy másik ultrahangra, mintha kontrollra mennél, ne szólj semmit előre, hogy miért aggódsz. Ha nem mondják, hogy kisebb, kérdezz rá a végén.
2019. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már a genetika is közrejátszik.
2019. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Áhhh Én a czeizelig menetelek, annyira belém vágták az ideget. Pedig remélem amúgy minden ok, meg valószínű, hogy igen, de én mar mashogy nem nyugszom meg.
2019. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. szept. 11. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!