Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányom 3 hónapja tetves...

Kislányom 3 hónapja tetves volt. Tegnap újra találtam a hajában serkét. Lehetnek ezek régi halott serkék vagy újra tetves lett?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem át a haját és találtam úgy 6-8 db serkét, de egy tetvet sem. Ezek a hajtövétől úgy 3-4 cm-re voltak. Lehetséges hogy ezek még régiek?
2019. szept. 16. 09:23
 1/8 anonim válasza:
Mivel nem látom így a kérdésen hogy hogy néz ki nemsokat tudok segíteni vidd el orvoshoz majd ő megmondja.
2019. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy régi, lehet, hogy új. Ha régi, akkor a kezelés után nem voltál elég alapos, minden serkét sajnos szálanként le kell húzni a hajról, miután kiírtottad. Szerintem kezeld le újra, és legyél alaposabb. Ha kell, vágjatok is a hajából. Sajnos ez ilyen, és majdhogynem elkerülhetetlen, ha közösségbe járnak a gyerekek.
2019. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Természetesen lekezelem délután. Csak már annyira elege van a haja bogarászásából hogy attól is kivan ha közelről nézem a haját. De muszáj lesz újra kezdeni.
2019. szept. 16. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Elege van. Lesz még nagyobb baja is az életben. Te vagy az anyja. Vagy a nullás gép, vagy hagyja, hogy napokig bogarászd.
2019. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi tajparaszt van itt.
2019. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha pattan, mikor körömmel szétnyomod, akkor friss serke.
2019. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös igazad van. Jópár éve voltam ezen az oldalon, de akkor még nem volt ennyi gyökér.
2019. szept. 18. 19:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem pattant. De volt a védőnő és nem talált többet benne és a többiekben sem. Úgyhogy reménykedem.
2019. szept. 18. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!