Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek valamit rosszul...

CsAnita23 kérdése:

Szerintetek valamit rosszul csinàlok?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 5 éves kislànyom. Egyszerűen nem bírok vele. Felesel, nem csinálja azt amit mondok.. ez kb azóta van ìgy miòta oviba jàr. Màr teljesen agybajt kapok komolyan. És mindennap bőgök hogy miért van ez. Meg hogy rossz anya vagyok azèrt viselkedik ìgy.
2019. szept. 24. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy vagy rossz anya.

Ezt vagy az ovistársaitól tanulta, vagy a korral járy mert pl.: nekem is 5 éves korom körül meg 11éves korom körül volt ilyen. Utána még 16 évesen, de akkor csak ilyen hamar elmúló dolog volt.

2019. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mègis annak érzem magam :(
2019. szept. 24. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

Na ácsi, mi az hogy sírsz egy 5 éves szemtelenkedése miatt!!!

Ne vicceljünk már!

Nekem is pontosan 5 éves a lányom, aki próbálgatja a határait, amivel nincs is baj. De a határokat én szabom. Vagyis te!!!

Egy 5 évessel már meg lehet beszélni dolgokat. Meg lehet beszélni vele, hogy így nem beszélünk a másikkal, ha kérünk valamit azért kérjük mert- ha ő kér valamit mi is azonnal segítünk. Ha nem működik nyugodtan jöhet némi szigor, bünti. Nem kell nagy dolgokra gondolni, és mindig el kell mondani hogy miért.

2019. szept. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!