Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Az én kezemben sok esetben nem nyugszik meg a saját gyermekem, sőt, van, hogy csak még jobban rázendít, míg a nagymamák kezeiben lenyugszik, egyből lecsendesül.


Látszik ilyenkor, hogy fáj a pocakja, vagy kakilni / pukizni nem tud, vagy büfi szorult be, de ha csak ez lenne a gond, akkor mindenki kezében nyűgös lenne.


Rossz energiákat sugárzok és ezt érzi a gyermekem, vagy mi lehet a magyarázata?



2015. nov. 26. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nagyon gyakori. Valószínűleg érzi rajtad, hogy ideges vagy, stresszel, ha sír, és minél jobban sír, annál idegesebb leszel. A fiam is ilyen volt, amikor picike volt, engem is nagyon bántott eleinte a dolog, de aztán már nem csináltam belőle problémát. Semmi gond nincs veled, ne izgulj :)
2015. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, te ideges vagy, pánikolsz, stresszel a sírása és görcsösen próbálod megnyugtatni, ami érez a baba, és mégjobban sír. A mamák nyugodtak. Ennyi :) Ahogy telik az idő, te sem fogsz ennyire bestresszelni a sírásán és nálad is meg fog nyugodni.
2015. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!