Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9-10 hónapos babával repülni....

9-10 hónapos babával repülni. Hogyan? Vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatok babával való repüléssel kapcsolatban? 2 és félóra lesz az út, ölben legyen a Pici vagy vegyünk ülőhelyet neki és vigyünk magunkkal autósülést.Ti hogy csinálnátok? Mi a jobb a babának? Decemberben utazunk haza karacsonyra, első utunk lesz. Köszönöm szépen a válaszokat előre is!!!
2019. szept. 27. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Nem minden repülőre lehet felvinni autósülést és csak néhány típusú autósülést lehet egyáltalán repülőn használni, úgyhogy mielőtt jegyet vesztek akkor ezeknek jobban járjatok utána.

Mi amíg a gyerekek nem töltötték be a 2 évet addig simán ölben ültek, és 2 éves kor fölött már saját ülést kapnak. Mi kicsivel kevesebb mint 2 órás repülőútra lakunk. A fiam 10 hónapos korában, a lányom 4 hónapos korában repült először. Az ölemben simán tudtam őket szoptatni, ami le- és felszálláskor kimondottan jól jön, és az út nagyrészt átaludták 2 éves koruk alatt.

Vigyetek többféle rágcsálnivalót/bébiételt/innivalót/cumit ha szereti és pár játékot, kis könyvet. Én mindig pakoltam valami új játékot/apróságot.

Mi is repülünk karácsonykor haza, most lesz először, hogy mind a ketten saját ülést kapnak, a nagy 3.5 a kicsi 2 éves már.

2019. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokat utaztunk a fiunkkal, 5 hónapos korában először. Sosem vittünk gyerekülést, szerintem indokolatlanul megnehezíti az egész utat, macerás. A gépen se sok haszna van, úgyis ringatod, szórakoztatod egész úton. Saját ülést szerintem másfél éves kor körül lesz majd érdemes venni.


Szoptatás vagy cumisüvegből ivás le és felszállásnál nagyon fontos.

2019. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2019. szept. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!