Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 16 hónapos babával Kanadába...

16 hónapos babával Kanadába repülni, szerintetek be merjük vállalni?

Figyelt kérdés

Lenne egy ilyen lehetőség most, 2 hétre mennénk. Az utazás kábé egy napos lenne, mindennel együtt (várakozás a reptéren, átszállás, Kanadában is a reptérről transzfer stb.).

Ment már valaki ekkora útra ilyen pici gyerekkel és ha igen, akkor hogy sikerült?


2012. febr. 10. 11:18
 1/4 timike26 ***** válasza:
èn csak fèl napot repuloztem egyszer(amibe a reptèren valo vàrakozàs volt a sok,nem az ut),nem volt semmi gond...akkor volta nagyfiam 3 èves a kicssi meg pàr honapos.nem volt gond a repulon se mert amint elèri a repulèsi magassàgot,kilehet kapcsolni a biztonsàgi ovet,apuka olèbe,vagy a tiedbe,simàn elmàszkàl,hameg elalszik akkor meg nincs gond.(nem repulo,de kocsival meg pici gyerekkel volt hogy 10-12 oràkat utaztunk,gond nèlkul)
2012. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kislanyom 3 honapos volt mikor 9 orat repultunk, nem volt semmi gond vele. Igaz mi atszallas nelkul mentunk. Egy 16 hossal lehet hogy nehezebb amugy, mert o mar mozogna , nem tud egyhelyben lenni annyi ideig. Most 23 hos lesz a lanyom, es sajtkukac... es tervben van nalunk is megint egy 9 oras repulout, hat kicsit felek tole az igazat megvallva :)
2012. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tapasztalatokat...várom még :-)


Hát igen, talán egy fiatalabb babával még könnyebb mert sokat alszik, az én kislányom meg izeg-mozog, fogalmam nincs hogy tudom majd lekötni...

2012. febr. 10. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Kanadaba elek.

En is repultem a fiammal mikor 2 es 4 honapos volt. O nagyon jol viselte (vegig aludta az utat)

De azert a tied mar nagyobb. Baratnom utazott tobbszor Moszkva es Kanada kozott,egyszer mikor 18 honapos korul lehetett a fia. Neki azert volt nehez mert egyedul ment a gyerekkel,nem volt veluk a ferj de ha veletek megy az apuka akkor jo mert tudjatok valtani egymast.

2012. febr. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!