Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van-e igény fiú/férfi baby...

Van-e igény fiú/férfi baby sitterre a világban?

Figyelt kérdés
Most fejeztem az egészségügyit, halasztok egy évet mielőtt beírnám az orvosit. Szeretem a gyerekeket, van két kisöcsém, akiket édesanyám szerint nagyon szépen felügyelem és gondozom.
2010. júl. 15. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

angliában van - ott voltam és láttam fiúkat- főleg olyan családoknál vannak ahol nincs apakép és ő látja el a férfit a családban.

szóval érdemes már nem tudom melyik ügynökség de Tim Child-et keresd meg ő foglalkozik ilyesmivel...

2010. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha bemutatod a papírjaidat és mondjuk a leckekönyvet az orvosiról, akkor nem félnék tőled annyira, egyébként igen.

A férfiak között több a perverz, aki molesztálja a gyerekeket.

Egyébként lehet, hogy megnyugtató és megnyerő a modorod, de látatlanba, csak egy hirdetés alapján nem hívnék férfit a kislányom mellé.

2010. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van igény, főleg fiúk mellé és jogosítvánnyal...keress meg valami normális közvetítőirodát
2010. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a legutóbbi pedofilbotrány óta (babysitter pasi) szerintem óvatosak a szülők! Remélhetőleg!
2010. júl. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 15. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!