Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfi hány...

Szerintetek egy férfi hány éves korában vállaljon gyereket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
25 felett mindenképpen, de inkább 30
2011. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nincs korhoz kötve.


Amikor Ő maga is felnőtt. amikor nem hisztizik azon hogy nem tud aludni éjjel mert sír a kicsi, amikor felnő ahhoz hogy ne legyen önző és segítsen a feleségének pelenkázni ellátni a kicsit.

Amikor már nem önmagát helyezi a fontossági sorrend elejére. röviden tömören .. erről amúgy könyvtárakat lehetne összeírni de ha igazán ismered a párodat akkor meg tudod ítélni hogy pl. veled hogy viselkedik . ha a gondban se hagy magadra akkor az már egy jó alap, meg az hogy nem a hétvégi forma1 a hét csúcspontja.


ilyenek,

2011. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Az én férjem például 35 évesen érett meg az apaságra, imádja is a fiait, rengeteget foglalkozik velük.

30 év alatt egy férfi másképp éli meg az apaságot.

2011. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Az én férjem 28 éves volt, együtt akartuk a babát, ő mégis megfutamodott, már válunk azóta. Néha azt hisszük ismerjük őket, aztán kiderül, hogy nagyon nem.
2011. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem a gyerekhez-megérés az elsődleges mérce, hanem a munkához és a párkapcsolathoz való hozzáállása. A férjem 23 éves volt, mikor elvett feleségül és ezzel az én szememben maximálisan férfivá érett már akkor. Ha úgy hozta volna a sors, hogy babánk lesz, jó apa lett volna. Az élet úgy hozta, hogy csak 7 év házasság után váltunk szülőkké. Ő most 32 éves és nincs gondja az apaság fogalmával.

Egyébként tömören az első válaszolóval értek egyet. Úgy gondolom, 30 éves kor körülre tehető a vízválasztó. Persze ez tényleg egyénfüggő.

2011. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!