Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik azok a nevek, amiket...

Mik azok a nevek, amiket biztosan nem adnátok?

Figyelt kérdés

Annyi neves kérdés volt mostanában, hogy szeretném megfordítani a dolgot. Számotokra melyek a legtaszítóbb fiú és lánynevek? Ahogyan biztos nem akarjátok, hogy hívják a gyereketeket, amiket a legcsúnyábbnak találtok. Miért?

És légyszi, próbáljunk meg nem megsértődni egymásra! Csak véleményekre vagyok kíváncsi. Szerintem az én nevemet is meg fogja említeni az első pár válaszoló :D Nem fogok emiatt lepontozni senkit.


2019. szept. 29. 18:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%
Zselyke, Noel, Benett, Emma, Emili, Boróka, Bíborka
2019. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%
Szófia, Elizabet, Zselyke, Alíz, Hanna, Seron, Nolen, Medox, Alex, Benett, Bence, Dominik, Jácint, Zente, Zétény... Es még napestig sorolhatnám.
2019. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen most divatos, felkapott neveket, hogy Zselyke, Mira, Hanna, Amira, stb.

Olyat se, ami alapból becézés, pl Panka, Kata, Bori.

Az én nevem rokon neveit sem (Anita vagyok), tehát, Anna Anett Anikó se.

2019. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
49%

[link]

Nem néztem meg, de biztos, hogy egyiket sem.

2019. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%

A Zselyke szerintem is szörnyű, engem nagyon-nagyon taszít a hangzása. Régiek közül meg a Klotild. Brrr...

Nem adnék fonetikusan magyarosított, virág- vagy állatnevet meg olyat sem, ami hülyén jön ki a vezetéknévvel együtt. Kb egy hete volt itt egy ilyen kérdés, ahol brutális kombókat szedtek össze, volt ott minden a Nagy Barna Farkastól kezdve a Nyári Olimpiáig :D

Férfineveknél szintén nem tetszenek a fonetikusak, de az ősmagyarok közül sem pár. Sose nevezném a fiamat Töhötömnek vagy Álmosnak.

2019. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
74%
Magda, Erzsi, György, Szabina, Mercédesz, Gyula, Pál
2019. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
66%

Lány: Zselyke, a Zorkától és a Zoétól konkrétan ráz a hideg, Kira, Kendra

Fiú: Kevin, Noel, Benett,Brájen, Béla, János, József

Azt sem tetszik, amikor egy névnek van magyar megfelelője, mégis angolosan akarják használni, persze fonetikusan leírva: Benjámin helyett Bendzsamen, Natália helyett Natali, Richárd helyett Rikárdó stb.

2019. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
Irén, Béla, Klotild, Medox, Klaudia, Bianka, és az összes magyar helyesírással írt egyértelműen külföldi név (Polli, Molli, Krisztofer, stb).
2019. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
70%
Benett, Noel, Lili és változatai, Bernadett, Andrea,Adrienn, Samu, Soma, Márkó, Mateó, Bálint, Sándor, István, Miklós, Erzsébet, Mária, Flórián,.
2019. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
74%

Most komolyan, lehet, hogy én élek egy kő alatt, de TÉNYLEG van ilyen név, hogy Medox? Az nem egy borfajta, vagy valami ilyesmi?


A kérdésre: Erika és Edit nevektől rosszul vagyok, illetve az összes nagy ősmagyarkodó és fonetikusan magyarított kirakatnévtől.

2019. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!