Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik azok a nevek, amiket...

Mik azok a nevek, amiket biztosan nem adnátok?

Figyelt kérdés

Annyi neves kérdés volt mostanában, hogy szeretném megfordítani a dolgot. Számotokra melyek a legtaszítóbb fiú és lánynevek? Ahogyan biztos nem akarjátok, hogy hívják a gyereketeket, amiket a legcsúnyábbnak találtok. Miért?

És légyszi, próbáljunk meg nem megsértődni egymásra! Csak véleményekre vagyok kíváncsi. Szerintem az én nevemet is meg fogja említeni az első pár válaszoló :D Nem fogok emiatt lepontozni senkit.


2019. szept. 29. 18:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
59%

Minden dzs betűt tartalmazó, erőltetetten magyarosított név. Pl: Dzsindzser, Dszásztin, Dszennifer, Dzsúlió

Férfinevek női megfelelői (vagy esetleg fordítva) pl: Zalánka, Adolfina, Leona, Roberta

A Zoé, Bence, Anna nevektől undorodok.

Semmi olyat ami P vagy H betűvel kezdődik, mert nagyon hülyén hangzanak. Pl: Petra, Hanna

2019. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
73%

Borbála Gyöngyvér Heléna Kitti Sára Lilla Fanni Bíborka Boróka Zselyle Emili


Károly Bertalan Levente Dominik Sándor György Szabolcs Nimród

2019. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
61%

József, Béla,Gyula,Dezső és egyéb öregenberes nevek.


Iván,Félix,Dominik,Attila,



Erzsébet,Irén,Sarolta,Emma,Anna és egyéb öregasszonyos nevek.


Boglárka,Sára,Imola,Panka,Borbála/Borka,Zsanett,Róza,Noémi,Beáta, Kinga,Edit

2019. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Lajos

Vendel

Teréz

2019. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
82%

Nem gondoltam, hogy az Adrienn is köztük lesz 🙂

amit én nem adnék: Aladár, Baltazár, Frigyes, Elek, Zénó, Zoárd....

Bianka, Amália, Julianna, Erzsébet, Teréz...

A miért egyszerűen az, hogy nem tetszik a hangzása.

2019. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
51%
Sok ilyen van, de a top 5: Fruzsina, Mónika, Gréta, István, Mihály
2019. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Tök érdekes, amiket írtok :) Több olyat is említettetek már, amit én pl. kifejezetten szeretek. De épp ezért jó ez, mert különbözik a véleményünk, erre voltam és vagyok kíváncsi. Ugyanakkor szerintem a magyar nyelvben a legrondább férfinév a Zsolt, az még nem került elő senkinél. :) Továbbá az én fiam nem lenne sem Krisztián, sem Bence, Máté, illetve a JóskaPistaSanyiBéla vonalat is elkerülném. Lánynak pedig biztosan nem adnék Erzsébetet, Lilit vagy Csillát. Irént sem. :)
2019. szept. 29. 20:36
 18/34 anonim ***** válasza:
83%

Nem adnék olyat ami:

- a top 100-ban benne van

- olyat ami egy külföldi név magyarosítása: Dzsásztin, Brájen, Nátán stb

- aminek idióta vagy rossz jelentése van: Anunciáta (közlemény), Benvenútó (jó utat!), Trisztán (szomorú) stb

- ami van a családban vagy ismerősi körben

- ősmagyar nevet

- tucatnevet: Beni ezer formája, Marci alakjai, Zoé, Lili, Hanna de a régi tucatneveket sem pl Mária, Sándor

- olyat ami nem illik a vezetéknévhez, a-val végződik úgyhogy pl “A” kezdetű keresztnevet

- az a név amitől egyébként a hideg futkos a hátamon: Boglárka brrrrrr

2019. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
88%

Leopold

Márton

Lehel

János

Ottó

Rihárd

Elemér

Violetta

Natasha

Virág

Erzsébet

Hajnalka

Márta

Olga

Petra

Lilla


Ezeket a neveket semmi pénzért nem adnám,sose tetszettek.

2019. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Két olyan név van amit soha nem adnék mert a hideg ráz tőlük, ez a Máté és az Edit. Nem tudom megmagyarázni miért, de számomra ez a kettő borzalom. Ezen kívül nem adnék divatnevet, pl. Medox, Nátán, stb. vagy kisebbségben szokásos nevet, Dzsesszika meg Lorenzó típusúakat, felkapott filmekből, gondolok itt török sorotatokra.
2019. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!