Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik azok a nevek, amiket...

Mik azok a nevek, amiket biztosan nem adnátok?

Figyelt kérdés

Annyi neves kérdés volt mostanában, hogy szeretném megfordítani a dolgot. Számotokra melyek a legtaszítóbb fiú és lánynevek? Ahogyan biztos nem akarjátok, hogy hívják a gyereketeket, amiket a legcsúnyábbnak találtok. Miért?

És légyszi, próbáljunk meg nem megsértődni egymásra! Csak véleményekre vagyok kíváncsi. Szerintem az én nevemet is meg fogja említeni az első pár válaszoló :D Nem fogok emiatt lepontozni senkit.


2019. szept. 29. 18:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a Zoé és a Zselyke lemaradt. Nagyon nem tetszik a hangzásuk.

De amúgy szerintem több olyan név van, amit én nem adnék, csak most ennyi jutott eszembe.

2019. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
83%

Adé,Barbara,Boglárka,Cecília,Csilla,Dóra,Dorottya,Edit,

Erzsébet,Eszter,Erika,Franciska,Gizella,Hedvig,Ibolya,Irén

Ilona,Irma,Jolán,Kinga,Krisztina,Margit,Marianna,Melinda,

Mónika,Olga,Olívia,Peggi,Petra,Róza,Rózsa,Teréz,Terézia,

Vivien,Zejnep,Zsanett.

Gábor,Csaba.

2019. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Eddig a Jetti az egyik kedvencem :D Most képzeljétek el azt a kislányt, akit jetinek hívnak.....
2019. szept. 30. 17:36
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb K betűs névtől a hideg kiráz. Ilyen a Kristóf, Krisztina, Krisztián, Krisztofer, Klaudia.

Emellet még Csaba, Csanád, Csilla, Csenge, Miklós, Anikó, Ildikó, Zsuzsa, Marianna, és még sorolhatnám.

2019. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!