Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmagyarázná nekem valaki?

Elmagyarázná nekem valaki?

Figyelt kérdés
Ez egy anonim oldal. Miért nem őszinték az emberek? Itt 90% anyukának háza,1-2 autója, mit tudom én mennyi félre tett pénze, saját jól menő vállalkozása van. De az ország 90%-a panaszkodik a megélhetésre. Ha valaki leírja az őszinte véleményét, tapasztalatát egyből 0% pontot kap. Ennek mi értelme? Ha valaki valamit másképp csinál egyből sz@ranya. Miért nem lehet őszintének lenni?
2019. okt. 1. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalt sem értem.

Ha van valamid az is baj.


Pl most megy a babaváróval kapcsolatban, hogy nem lehet teljesíteni a feltételeket ( nyilván nem a gyerek bevállalàsáról van szó)


Nekünk az általad vázoltak pont adottak. Nemmis panaszkodom.


De cserébe nincs apósom.

Mivel utána örökölt a férjem sosem kellett albit fizetni( volt egy kis lakása)

Mibel az nem volt tudtunk megtakarítani. Így a megtakarítással lett nagyobb tehermentes házunk.

Vidéken autó nélkül halál.

Jah és 22 éves korunk óta élünk együtt, azóta úgy is gondolkodunk, hogy együtt is maradunk..


Mindketten egyetemet végeztünk, ennek megfelelő állással.


Innen mentem szülni, 2. Babát várjuk.

32-33 évesek vagyunk

2019. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Mert itt megteheted, hogy hazudsz, nem fogja senki lenyomozni az ip-cimed, és utánajárni a dolgoknak.

Amúgy nekünk 2 kocsink van(nem a legújabb, de szépek), saját, hitelmentes hazunk és állásunk. Nincs vállalkozásunk, egyelőre nem tervezünk ilyeneket. Megélünk, ho vegén nem varjuk remegve a csp-t. Nem titkolom, én itt nem hazudok, de ezt mondaná az is, aki hazudik.

2019. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arról nagyobbat hazudnak, hogy milyen a kapcsolatuk a férjükkel.
2019. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-assal egyet értek


1.

2019. okt. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!