Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki megbánta...

Van itt olyan, aki megbánta hogy anya lett belőle?

Figyelt kérdés

Mégha akartátok is a gyereket.


Nekem nem lett volna szabad gyereket szülnöm. Én nem vagyok jó anyának. Felnevelem, vigyázok rá, megteszem amit kell. De nem nekem való ez az egész. Egyszerűen borzasztóan boldogtalan vagyok mióta terhes lettem a gyerekemmel.

Vannak még akik így éreznek?



2019. okt. 8. 07:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem hagyd abba az önsajnálatot,mert ez már nekem fáj!
2019. okt. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

Én is így vagyok vele, de nagyrészt hallgatnom kell róla, magamba kell fojtanom, különben viselhetem az őszinteségem következményeit...

Az én gyerekem autista. Születése óta kínlódás vele minden egyes nap. Kezelhetetlen. Az állapota miatt ráadásul végleg kiestem a munkaerőpiacról. Tönkrementem mellette, megcsúnyultam, leépültem fizikailag, romokban az egészségem, az agyam is szita, teljesen használhatatlan. Egyedülálló vagyok, édesanyámékkal élek, és esélyem sincs arra, hogy ez változzon. Ezek okán bizony nem tudok derűsen mosolyogni rá és játszani vele. Minden nap keményen meg kell vele harcolnom még az óvodába való elkészülés és elindulás miatt is. De igazából még egy orrfújás miatt is. Állandóan frusztrált, ideges vagyok. Nyilván ő közvetlenül nem kap belőle, de épp elég az, hogy van egy megkeseredett, enervált, morcos anyja, ahelyett, hogy egy vidám, energikus lenne, akivel öröm együtt lenni nap mint nap.

2019. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
14:35 vagyok, nekem is van egyébként egy félbehagyott főiskolai képzésem, már csak a szakdolgozat és az államvizsga hiányozna a diplomához. És ez egy jó diploma lenne (pénzügy-számvitel). De hiába... Annyira elbutultam, hogy bár most van 3 órám délelőttönként, amit akár erre is fordíthatnék, de képtelen vagyok rá. Így jobb híján házimunkát végzek, szerencsére az még a h.lyéknek is megy.
2019. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett veletek azóta? Hogyan alakult az életetek?
2021. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!