Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mosolygó vezetéknévhez milyen...

Mosolygó vezetéknévhez milyen női neveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mindenféle név jöhet :)

2019. okt. 13. 09:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%

Bocsi, előzőre reagálva; Blankával pl kicsit olyan Bláá-szerű lenne ez a vezetéknév, mintha picit hányni akarna:S

Úgyhogy én azt pl tutira nem adnám ehhez; kedves név, de ezzel a névvel együtt nem passzolna össze :S

2019. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

Mandula! Nekem ez ugrott be először pedig azt sem tudtam eddig, hogy létezik ilyen név!:D

Átgondolva, második ötletem: a Napsugárral gyönyörű lenne.

2019. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
Bármi az Almán kívül :D
2019. okt. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%
Alma, Melinda, Sarolta, Liliom, Imila, Mimóza, Patrícia, Evelin, Lívia, Kármen, Bettina, Ildikó, Annamária, Ánizs, Őzike
2019. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

9.-és 11.vagyok,arra gondoltam a 11.nél, hogy túl hirtelen kell nagyra nyitni a szánkat.

És ez az

"óbla" olyan 'öblögetés-szerű' hang. Tehát, hogy a Blankával miért nem passzolna szerintem.


(pl ezt így már külön , asszem egyik képregényben így imitálták leírva a hányás-hangot, hogy "Bloáf"; és ez így kicsit hasonlít, de egyébként abszolút nem gúnyolódni akartam, csak jelezni, hogy a Blanka az szerintem nem jó ötlet ehhez a vezetéknévhez. Szép mind a két név, a Mosolygó vezetéknév is, meg a Blanka keresztnév is, de a kettő valahogy együtt nem illik össze egymással.)

2019. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a Vanda ugrott be elsőnek.


Alma? Napsugár? Hacsak nem mesehősnek szánod a nevet, az ilyeneket felejtsd el.


Laura

Norina

Karina

Leona

Edina

2019. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
40%
Béla
2019. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
86%
Én ilyen Málna és egyéb gyümölcs és termésneveket nem adnék mellé, meg mondjuk a Napsugarat sem, de pl simán egy Alíz, Éva, Anett is nagyon jól hangzik mellette.
2019. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%
Abigél, Adél, Adrienn, Anett, Angéla, Angyalka, Anita, Annamária, Barbara, Beáta, Beatrix, Berta, Bianka, Bettina, Blanka, Bíborka, Borbála, Brigitta, Cecília, Cintia, Csenge, Csilla, Dalma, Debóra, Diána, Dóra, Dorina, Edit, Eliza, Elza, Emese, Emma,Emőke, Enikő, Eperke, Éva, Evelin, Fanni, Fédra, Franciska, Georgina, Gyöngyvér, Gyöngyvirág, Hajnalka, Hanna, Henriett, Ildikó, Irén, Irma, Jázmin, Karolina, Kiara, Kincső, Kitti, Klára, Kornélia, Laura, Letícia, Lídia, Lili, Lilian, Lilla, Luca, Loretta, Napsugár, Nikolett Nikoletta, Odett, Olga, Orsolya, Ottília, Rebeka, Roxána, Róza, Rozália, Santál, Sarolta, Stella, Szabina, Szilvia, Szofia, Szonja, Szimonetta, Tamara, Teréz, Terézia, Tilda, Tímea, Tünde, Valentina, Veronika, Villő, Virág, Vivien, Xénia, Zita, Zoé, Zsófia, Zsuzsa
2019. okt. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%
Dominika, Aurora
2019. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!