Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mikor voltak a terhesség...

Kinek mikor voltak a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés

#terhesség #babávaras
2019. okt. 15. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első jel, hogy elmaradt a menzeszem. Aztán a 6. héttől állandóan beszúrt a méhembe, mint amikor meg akar jönni, ez a 9. hétig tartott. Más nem volt.
2019. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmaradt a menstruációm.Majd hánytam a 9.héttől....végig :D
2019. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elmaradt a menstruáció.


Első terhesség: 6 hetesen mellfájdalom max a 12. Hégig

Aztán nőtt a pocak

18 hetesn mozgott

30 hetesen előtej


2. Terhesség: a lányom emelgetése beszúrt

(Vérzés is jelentlezett)

13 hetesen mogott

Nőtt a pocak

20 hetesen kezdett mellfájdalom lenni ( 22 hetes vagyok még tart)


Ennyi

2019. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kisfiamnál az első a mellfájdalom volt, brutális. Utána mensi kimaradás. 6 héttől 14. ig nonstop rosszullét.

Most mensi kimaradás volt az első. Mellem fájdogál, de inkább csak érintésre érzékeny. A hasam a mintha kést szúrkálnának random. A rosszullét viszont majd egy héttel korábban kezdődött. Nem bírom az édeset pedig köztudottan nagyon édes szájú vagyok. Egyelőre ennyi.

2019. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 15. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy a reggeli kávém szaga zavart... Ez volt ami először feltűnt és gyanús lett. :D
2019. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem már a teszt előtt egy héttel gyanús volt. Hasgörcs, csökkent libidó, mellfájdalom (mondjuk ezeket pms tünetnek gondoltam), aztán pozi teszt előtt pár nappal hányinger, és utána kimaradt a menzesz. Emellett már a teszt előtt rendszeresen rémálmaim voltak és az első trimeszterben szinte végig, azóta több helyen is olvastam, hogy koraterhesen másoknak is voltak rémálmaik.
2019. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!