Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Normális? 5hónapj...

Mitől lehet? Normális? 5hónapja szültem császárral, kisfiam anyatejes

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltunk a párommal,szex után rózsaszínes lett a zsepi,ma is van minimàlis a wc papíron.Menszesz lesz?Jövő héten ezzel menjek orvoshoz?
2019. okt. 18. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Méhszájseb? De ha nem voltál eléggé hmm nedves akkor is megeshet.

Ha aggaszt akkor menj dokihoz, de lehet csak egy kis felszíni sérülés mert mondjuk durvább volt vagy valami.

2019. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet menzesz lesz, de mondjuk ennyiből nehéz megmondani. Volt az együttlét alatt vagy azóta fájdalmad? Nem dörzsölődtél ki? Nincs méhszájsebed, ami esetleg vérezhet? Ha nem fáj(t) semmi akkor én még nem rohannék dokihoz, várnék, hátha tényleg csak a menzesz.
2019. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De igen száraz voltam,nem tudok róla hogy lenne méhszáj sebem.Jövőhéten megnéz a nődokim
2019. okt. 19. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!