Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4hónapja szültem, van még...

4hónapja szültem, van még értelme hasleszorítót hordani, mert nagyon lóg a hasam?

Figyelt kérdés
nagyon elszomorít ahogy kinéz,segítsetek mik a tapasztalatok?
2008. nov. 17. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Ne a hasleszoritotol vàrj csodàt,lassan kezdj el tornàzni.

Magàtol nem fog visszaàllni .

Ha van rà lehetöséged,naponta fél oràt szànj a tornàra:)))

2008. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyenkor már nem használ a leszorító. Alkatod típusától függ, hogy mennyire tudod visszanyerni a hasad állapotát. Ha előtte feszes, lapos hasú voltál, akkor megvan rá minden esélyed, zsírégető torna és olyan diéta, amit a szoptatás megenged. Sok sikert!
2008. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úgy tudom szoptatás alatt nem lehet semmilyen diétát sem csinálni!!!
2008. nov. 17. 15:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, én írtam a 2. választ, most tudok csak újra jönni.


lehet diétázni szoptatás alatt is, persze nem brutálisan, de ha odafigyelsz, hogy ne egyél édességet, cukrozott üdítőket, fehérkenyér helyett barna kenyeret eszel, de közben az étrendet változatos, sok zöldség, fehérje és persze folyadék, akkor már a szoptatás alatt is elindulnak le a kilók!

A baba 6 hetes kora után pedig már tornázhatsz is!

2008. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ilyen fajtát diétát próbáltam már én is,meg csappant rögtön a tejem,sajnos én nem tudok a fiamtól napközben pihenni semmit(semmi segítségem nincs..),mert abszolút nincs el egyedül egy kicsit sem és aludni is fél órákat alszik,szóval ennem meg kell,hogy bírjam mellette az iramot(bár sajna most is lebetegedtem).Kb annyit eszek mint terhesen,a hasam semmit sem ment le.4hónap alatt szedtem fel 16kilót,császáros voltam és 8hétig nagyon fájt a hasam,tehát tornázni nem is tudtam volna,de igazából azért kérdeztem a hasleszorítót,mert csüng a hasamon a bőr.Sajnos tornázni egyáltalán nincs időm még így marad a hasleszorító,de a válaszokból nem nagyon jöttem rá,hogy használ e ,de azért köszönöm.
2008. dec. 6. 00:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, a hasleszorító ilyenkor már nem használ. próbáld meg azt, hogy bekened a hasadat testápolóval körbetekered folpackkal, ráhúzol egy vastagabb melegítőt és egész nap abban vagy! Ez 3 perc és izzadsz alatt, zsír megy le belőle és talán a bőr is regenerálódik.
2008. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És nem fog be pálni a bőröm,hogy nem szellőzik???
2008. dec. 7. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, én a combomon használtam és szépen kisimult tőle a bőröm. nem tudom, hogy feszesedik is-e vagy sem, de a semminél mindenképen többet ér.
2008. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ma vettem egy sportos derékszorítót.neoprénből van és egész nappal rajtam volt.elértem vele,hogy a bőröm tök piros lett.Még a végén begombásodik ,mert nem tud szellőzni...
2008. dec. 10. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!