Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szupinált cipő? Most fogom a...

Szupinált cipő? Most fogom a gyermekem első cipőit megvenni. Legyen szupinált a cipő vagy sem?

Figyelt kérdés
Még nem ismerem ki magam a témában, most kezdtem olvasgatni. Egyelőre benti szandált néztem neki, ponte20 márkát. A kérdésem arra vonatkozik igazából, hogy a szupinált cipőket minden gyerek hordhatja, vagy csak ha ajánlja mondjuk az orvos. Ártani nem tudok vele, ugye?
2019. okt. 21. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Felesleges a szupinált ameddig nem javasolja szakember. Gerincmerevítőt sem hordok csak úgy brahiból ha semmi szükségem nincs rá. Nem kell ennyire túlizgulni, legyen jó minőségű cipő ami tartja a bokáját és ennyi.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babar..

2019. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a linket. Ezek szerint ha nem indokolt, akkor inkább ártok vele mint használok...
2019. okt. 21. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Áh dehogy kell. Ha nyugodt akarsz lenni az ügyben akkor esetleg keress fel egy ortopéd szakorvost, aki két perc alatt megmondja van-e rá szüksége a gyereknek vagy nincs.
2019. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy kell. A ponte20 egyébként is szar a szupináltak között.

Kisfiamnak szükséges, mert hipotón, de a lányomra nem adnék, mert neki egészséges.

2019. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor milyen márkák között érdemes keresgélnem?
2019. okt. 21. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk superfit
2019. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is Superfit legyen.

(Gyerekcipőboltban dolgozom)

Richter, Primigi is jó. Hajlékony legyen a talpa, és a kérge kemény. És számíts rá hogy 2 hónap alatt kinövi:)

2019. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Mindek 20 ezer forintos cipő, Superfit meg társai? A lényeg h tartsa a gyerek bokáját és hajlékony legyen a talpa, nem kell puccos márka. Ennyi. 2 hónap alatt meg úgyis kinövi, nem kell túlparázni. Szupinált nem kell csak ha van indoka.
2019. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem azt mondta az ortopéd orvos, hogy szupinált cipő az akkor kell ha van valamilyen probléma a lábbal. Egyébként nem a márka a lényeg, csak hogy a sarok fölötti rész merev legyen, ne tudjon a bokája dőlni. Tartsa meg a lábát. Ennyit mondott és én ehhez tartom magam
2019. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!