Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a új párom fél...

Mit tegyek ha a új párom fél az apaságtól?

Figyelt kérdés

Ismerkedni keztem

kislányom 2 éves

Akivel randizok párszor már találkozott a lányommal de folyton azt mondja neki még kell velem a kettesben töltött romantika ami egyedül álló anyuka ként nagyon nehéz

Be ismerem félek hogy azért nem akarja meg ismerni/össze szokni a kicsivel mert nem akarja komolyan a kapcsolatinkat

Honnan lehet ezt tudni hogy mi a szándéka ?

Amikor kérdezem az a válasz hogy velünk képzeli el a jövőjét csak még szoknija kell hogy ha ott a lányom nem ö van előtérben

Érdemes várni? És ha igen mennyit ?



2019. okt. 21. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát még csak randizgattok, nem fog egyik napról a másikra átszokni, hogy hirtelen családot is kap, ez nem ilyen egyszerű. Adj neki időt, de ha hónapokkal később is ezt mondogatja, akkor az már több mint gyanús.
2019. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit érdemes, hogy ezúttal jobban megválogatod kivel jössz össze és nem vállalsz újabb gyereket felelőtlenül. A kislányoknak sem ideális 2 évente új apa.
2019. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te is inkább élvezd a randikat és majd megltjatok. Én néhány hónapot mondanék, max egy évet. Ha akkor sem akar előrébb lepni és neked nem felel meg az, ahogyan van, akkor leépíteném.
2019. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Miért kéne pár randi után apának éreznie magát???

Te párt keresel vagy apát a kislányodnak?

2019. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Hát én másik pasit keresnék, mert aki igazán szereti a gyerekeket, az nem ilyen még ha korai is, de nem is akar első lenni, hiszen tudja, hogy egy szülőnek és jó anyának mindig is a gyereke lesz az első....
2019. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Egyedülálló anyukaként írom, hogy ez durva.


2 hónap után neked is ismerkedned kell vele, sokat vársz, meg fogod szívni, a gyerek is, ha bemutatod.


Én kb fél évet várnék, közösen töltött 2 napot egyhuzamban kettesben,, sok randit, szexet, hogy passzolunk e és még több beszélgetést gyereknevelésről, életről, mindennapokról, tervekről.

2019. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Az okos paraszt tudja:

"Ha kell a tehén, kelljen a borja is!"

Ha neked minden téren megfelel a pasi, kérheti hogy lányod add intézetbe - és megteszed?

2019. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Én nem értek egyet az előttem szólókkal.


Nyilván ne apát keress a lányodnak, hanem magadnak párt, de szerintem ez ha ennyire nehezen megy, akkor később se lesz jobb. Nem értem, mit kell azon megszokni, hogy "ha ott a gyerek, akkor nem ő az első"? Tán ő is a gyereked szeretne lenni, kell neki egy anyuci? Szerintem felejtsd el ezt a pasit, találni fogsz olyat, aki nem nyüszít majd, ha nem ő kapja az első tányér levest. Szerintem állj úgy a dologhoz, mint ahogy te mások gyerekéhez állsz, természetes neked, hogy ha mondjuk a barátnőddel találkozol, akkor előbb a gyereke igényeit fogja kielégíteni? Na ugye, pedig elvileg a vendég az első. És szerintem nem vágod a földhöz magad kínodban te sem. Lesz olyan pasid majd, akinek ez természetes lesz, nem pedig egy "szükséges rossz, amit el kell viselni, ha akarom a nőt".

2019. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Ja, és utolsó vagyok, annyit hozzáfűznék, hogy ezek az előttem hozzászólók azok, akik a következő kérdésnél meg majd megkövezik az embert, hogy "Úr Isten, neked egy f#sz fontosabb a lányodnál?", de most bezzeg te vársz túl sokat a pasitól, érted!
2019. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Azért én (szintén egyedülálló anyaként) megértem a kérdezőt. Nyilván nem apát keres a gyereknek, de ki tudja hogy tudja megszervezni a randikat, mennyi időt igényel, eleve mennyi segítsége van. Az ember ezt, főleg ha gyerek is van, olyannal szeretné, akivel úgymond, csúnya szóval élve megéri, mert előbb-utóbb elfogadja a gyereket is, ha már ennyi energiát feccölt bele. Az is lényeges, hogy mennyi ideje ismeritek egymást. Pár hónapot, olyan kb. fél évet adnék neki, aztán ha nem látsz nagy változást, akkor le kell vele ülni megbeszélni mit szeretne, mert neked ez így nem mindig egyszerű.
2019. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!