Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Légzés figyelővel járt már...

Légzés figyelővel járt már valaki igy?

Figyelt kérdés
Vettünk légzésfigyelőt ezt az Angel Caret, aminek az érzékelő lapja nem olyan nagy, hála istennek soha nem csipogott be, viszont pár napja arra lettem figyelmes, hogy ugye sokat mocorog a 4 hónapos fiam és lefelé lecsuszott róla, alig volt rajta a fejecskéje, viszont nem riasztott, Más is volt ilyen helyzetbe? Most akkor nem jó, vagy, igy is érzékelné ha baj van? Vagy érzékeli igy is a szivverést?
2019. okt. 24. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egész szivacsot érzékeli nem csak azt a részt ahol az érzékelő van.
2019. okt. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előszöris nem a szívverését érzékeli (a légzésből adódó mozgást). Másrészről az egy laposak már nagyon kifinomultak, érzékeli az egész matracon a babát. Harmadrészt mit gondolsz egy nagyobb baba hogy maradna rajta? ők már sokat forgolódnak, lemásznak, felállnak.


Ti semennyire se olvastatok utána a légzésfigyelőknek, vagy konkrétan annak amit vettetek?

2019. okt. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. De olvastam, de konkrétan ezt nem láttam sehol, ezért is irtam, kérdeztem
2019. okt. 24. 05:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a fejet érzékeli


Nekem áll a baba, egyáltalán nem a lapon, azt is érzi

2019. okt. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is középen van a matrac alatt és 1 éves kislányom az ágy minden sarkán alszik éjszaka, nem volt gond. Viszont arra figyelj hogyha huzatot cserélsz maradjon középen, mert már jártam úgy hogy siettem és ahogy visszaraktam a matracot kicsit oldalra lökhettem(nem vettem észre) és ahogy éjjel nagyon a másik szélén aludt (rátapad a rácsvédőre mint valami pókember) bejelzett.
2019. okt. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egy lapos angel care nagyon érzékeny. Nekünk is az van, babaöböllel használtuk és igencsak oda kellett figyeljek az ágyak állására, a beállításra és hogy ne lógjak át se én se a takaróm pl mert akkor már engem is érzékelt.

A leírásában pl benne van, hogy mikor teszteled hozzá érni sem szabad az ágyhoz, mert pl ha a kezed rajta van már azt is érzékelheti. A legapróbb mozgásokat is érzi. Ha megfelelően van telepítve biztonsággal jelez.

2019. okt. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez off. Előre is elnézést! De azért muszáj leírnom hátha valaki erre jár és segít neki.


Sajnos nem igaz, hogy a legapróbb mozgást is érzékeli. Egy lapos angelcare, koraszülött baba, kókuszmatrac kombinációban hihetetlen nehéz éjszakákat éltem át vele. Volt hogy két percenként riasztott. Ha a baba jól aludt és finoman, nyugodtan lélegzett azt nem érzékelte csak miután elérte a (nem emlékszem pontosan, de kb) 3,2 kg-t.

Ha rosszul aludt és a hasfájás miatt sokan mocorgott akkor érzékelte. Szóval én így se úgy se aludtam egy darabig.. 😆

2019. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy ismerősünktől vettem át de mert ők nem használták, én nem biztos hogy vettem volna igazából nem is gondoltam rá csak mikor mentem be szülni abba a napba meghalt egy pici, akkor a korházban rendeztem hogy legyen és nem katuk hozzá semmi féle papirt útmutatót...
2019. okt. 24. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!