Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsóbb mellszívó...

Melyik a legolcsóbb mellszívó ami kézi? (pumpás nem érdekel)

Figyelt kérdés
2019. okt. 28. 10:46
 1/9 A kérdező kommentje:

Kézi mellszívó:


[link]



Pumpás mellszívó:


[link]

2019. okt. 28. 11:07
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Miert a legolcsobbat keresed? És miért nem azt ami hatékony?
2019. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mappy For You mellszívót használtam, nekem nagyon bevált. 5-6 ezer körül volt.
2019. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Most mondom, hogy ha a legolcsóbbat veszed az pénzkidobás lesz mert nem fog rendesen működni és lehet, hogy még egy mellgyulladást is okoz ha erre hagyatkozol és nem szív ki mindent.

Van egy kb 10 éves már besárgult kézi Aventem dobozzal azt szívesen elküldöm postán ha kell, még ebben az állapotában is jobb mint egy vadonatúj 3000 Ft-os gagyi.

2019. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kell drága mert csak a kórházi első napokra tartogatom a biztonság kedvéért. Anno a drága medelát megvettem, kétszer ha használtam aztán adtam el.Most veszek egy olcsót aztán meglátjuk.
2019. okt. 28. 11:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Tényleg pumpás mind :)

A kézi avent nekem nem jött be, nyikorgott :(

2019. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem amit elsőnek linkeltél, annál olcsóbban nem igen kapsz, rendeld meg akkor azt, de nem lenne bizalmam benne.A Chicco karos kézi mellszívója még egészen olcsó és kvázi megbízható, ha mégis szükség lenne rá. Esetleg a BabyOno, az már 5000 körül kapható és szintén karos, nem pumpás.
2019. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Lorelli vált be. Kb 3000 ft.
2019. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes, segítő válaszokat. Végül mam-osat vettem.
2019. okt. 29. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!