Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek 30-31...

Van itt olyan, akinek 30-31 évesen már 10 éves gyereke van?

Figyelt kérdés

Tervezett volt anno a terhesség?

Nem felelőtlenség ezt olyan fiatalon bevállalni? Szülők, vagy ti magatok neveltétek a gyereket? Akkori párotokkal vagytok azóta is együtt? Köszi a válaszokat.



2019. okt. 31. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Öcsém 35 éves van egy 14 éves fia.A lány 16 éves volt mikor szült.Eredetileg abortuszra mentek volna.Kifizettek mindent, el is mentek, de a kapuból visszafordultak, hogy megtartják.Nincsenek együtt.Nem volt 2 éves keresztfiam mikor szétmentek és sok szempontból felelőtlenek voltak, de a fiukat mind a ketten szeretik.A lánynál maradt annak idején babaként, viszont tény, hogy a szülők illetve a következő élettársak is komolyan támogatták a gyerek nevelését.Most már többet van az apjával.
2019. okt. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AkireM ***** válasza:
84%

Szia! En 21 evesen szultem a fiam, most 9 eves!

Az apjaval 10 evig eltem egyutt 4 eve valtunk el...

Nem tervezett baba volt , viszont egyertelmu volt hogy megtartjuk! Eletem lehjobb dontese volt a fiam!!!

2019. okt. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30 éves koromra a fiam már 12 éves volt.Nem volt tervezett,de így alakult,mi pedig egy percig sem bántuk!
2019. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 éves voltam anyukám 30. születésnapján. Tervezett gyerek voltam, a szüleim végül 17 évig voltak együtt. Teljes mértékben ők neveltek, a nagyszüleim korán meghaltak.
2019. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyukám 31-dik szülinapján voltam 10 éves. Tervezett baba voltam, házasságba születtem. 21 éves múltam, a szüleim 23 éve együtt vannak.
2019. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

20 éves volt anyukám, amikor engem szült. Apám idősebb volt nála, ezért sokan furcsán néztek rájuk. Akkoriban szerintem nem igazán különült el a két kategória (tervezett/nem tervezett). Amikor összeköltöztek nem védekeztek tovább és első hónapban összejöttem. :) Tehát nem tudom, hogy ez manapság tervezettnek számít-e. Nagyon szerettek és azóta is, lett még 2 kisebb tesóm.

Azóta is együtt vannak, sőt szeretik is egymást, még csókolózni is szoktak. :D

2019. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Én 21 évesen szültem az elsőt. 20 évesen hazasodtunk össze. Most 25 leszek a másodikat 23 évesen szültem. Szeptembertől megy bölcsibe én meg vissza dolgozni.

Nem volt konkrét tervezett de örültem neki 2 éves munkaviszonyból mentem el, itt a gyakorin leszoktak szólni, de nem bánom hogy így alakult. Várnak vissza a melóhelyre

2019. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

32 vagyok, 12 a nagyobbik fiam.

Nem volt tervezett, de örültem neki.

Nem gondolom, hogy felelőtlenség volt bevállalni, volt munkahelyem, mellette tanultam, ugyanúgy elértem mindent, amit szerettem volna, mintha később született volna meg.

Természetesen én neveltem, miért nevelték volna a szüleim? Felnőtt voltam már akkor is, amikor született.

A vér szerinti apjával már nagyon régóta nem vagyunk együtt, évekkel később viszont férjhez mentem, és a férjem sajátjaként neveli őt is.

Semmin nem változtatnék, pont jó volt minden úgy, ahogy történt.

2019. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!