Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a tiszteletreméltó abban,...

Mi a tiszteletreméltó abban, hogy 23 évesen valakinek a sokadik gyereke születik-akiket ráadásul maga is megmondja, eltartani se tud? Ebben mit kell tisztelni- jön a gyerek a világra pénz munka sehol és még tiszteljem is?

Figyelt kérdés

Olvasom:

[link]


A 2015-ben elsőként - 23 éves anya harmadik gyermekeként! - megszületett Rikárdó mellett azért persze szaporodik a magyar is néhol, pl. a mi családunkban is többen vagyunk, mint négy éve . Bőséges gyermekáldást kívánok minden honfitársamnak az új évre!


Erre:


[link]

Három gyermeknek életet adni ilyen fiatalon, az tényleg emberpróbáló lehet. Tiszteletre méltó.



Majd bővebben utánaolvasva: a gyerek anyja ugye 23 éves, nem a harmadik, a 4. gyereke van, de az apák száma nem egy hanem kettő, de lehet 3, iskolai végzettsége 8 elemi, a kedves férjurának szintén, segélyből élnek állása egyiknek sincs. Se iskola se állás, de azért fossák a retkes kölkeiket a világra-nem baj, majd segélyből felneveljük.

És ha valaki netán azt merné állítani, hogy csak A SEGÉLY MIATT szülik, az maga a patás ördög! Rasszista, fúj!


És még tiszteljem is ezt a csomó szőke svédet? És még az én adóforintjaimból nevelik fel?


Ja és külön jó kérdés: honnan tudható hogy az apa dakota? Na honnan? Firtatja a cikk.

Mert UGYE RÁNÉZÉSBŐL ez nem tudható?


[link]


2015. jan. 3. 21:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
A gyerek keresztneve nem véletlenül Rikárdó. Ehhez már nincs mit hozzáfűzni.
2015. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

De van mit hozzáfűzni mert a te adóforintjaidból fog felnevelkedni!

De azt ugye egyik újságíró se merte megkérdezni tőle hogy tessék már mondani és lesz miből eltartani?

2015. jan. 3. 21:35
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodj meg, ezt senki sem tiszteli! Mindenki elítéli. De mit tudsz ellene tenni? Ha rajottel legyszi cselekedj! Ilyen mindig lesz, valószínű a kolykeik ugyan ezt fogjak csinálni...
2015. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hát a cikkeket meg a hozzászólásokat olvasva bizony sokan másképp gondolják.

És lehetne mit tenni. Tán tanácsért vissza kéne menni a törtélemben nem sokat, 60 évet.

2015. jan. 3. 21:39
 5/24 anonim ***** válasza:
2015. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Nézd meg kik szólalnak fel a leghangosabban a cslád védelmében. 90%-uk vagy unatkozó jólelkű liberális kislány vagy kedves nyugdíjas néni, akinek már úgyis mindegy, hogy mi lesz itt 20 év múlva mert addigra meghal.
2015. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, aki ezt így gondolja, és ennyire a védelmébe veszi őket az ennyire naiv? Vagy...? Hol él?

Amúgy az tiszteletreméltó szerintem, ha valaki felelősen vállal gyereket, megteremti a megélhetést számára, és minden erejével azon van, hogy el tudja tartani (mindenki elvesztheti a munkáját, vagy kerülhet rossz helyzetbe, de itt nem erről van szó..).

23 évesen a 4. gyerek, vagyis olyankor kezdte, amikor még más bőven az iskolapadban ül és tanul.. vagyis megalapozza a jövőjét. Meg annak a jövőjét is, akit majd az ő adójából eltartanak :(...

2015. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%

Párom 31 Én24 8 éve vagyunk együtt de most jutottunk el oda hogy gyereket merjünk vállalni de így is kaptam szülőtől telekrészt ahova ingyen elhozható faházat építünk amit interneten találtam és dolgoztunk vele 2 hetet hogy lebontsuk és elhozzuk.Nem nagy pici lesz,de mienk.De nekünk így se jön sajnos a pici össze hiába próbálkozunk.Párom már nem enged dolgozni mert közrejátszhat a nehéz fizikai munka napi 16 óra stresszel így most én itthon vagyok de itthon dolgozok csirkét tartunk kertészkedem így van meg a + étel.Nem vakarom most se a seggem mint ők.Amiket kaptak állatokat vagy levágták vagy eladták ügye milyen nehéz lett volna hagyni szaporodni?vagy tojást enni?


Hol van az élet fersége?Életében nem dolgozott ,nem csinált semmit se és mindene megvan.Mi halálra melózhatjuk magunkat és kilóg a seggünk a semmibe.

2015. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
Mi a tiszteletreméltó abban, hogy valaki ilyen rasszista, roszindulatú és lenéző kérdést ír ki? Gondolom te egy sok iskolás vénkisasszony vagy aki abban éli ki magát hogy mások életén fröcsög. Miközben azt gondolod, hogy tökéletes és fedhetetlen vagy, és hogy jogod van ítélkezni bárkifelet is. Elárulok valamit, nincs jogod hozzá. Inkább foglalkozz magaddal.
2015. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%

" Tán tanácsért vissza kéne menni a törtélemben nem sokat, 60 évet." Oké, mehetsz. Csak aztán nehogy a te felmenőid között is akadjon valaki, aki miatt már nem lesz akkora öröm neked ott lenni. Normális vagy??

Amúgy meg nem értem, mit hisztizel? Nem a te gyerekeid, semmi dolgod nincs velük. És ne gyere az "adóforintjaiddal", akkor sem adóznál kevesebbet, ha kevesebb gyerek születne olyan családokba, ahol nincs pénz. Ennyi erővel én meg mondhatnám, hogy az én adómból épített járdát ne használják rasszista bunkók, mégsem mondom.

2015. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!