Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek hány évesen (vagy...

Kinek hány évesen (vagy hónaposan) kezdte a gyereke hajtani a lábával a kismotort?

Figyelt kérdés

A fiam 22 hónapos, és egyáltalán nem érzett rá a kismotorra (2 féle), de a babytaxira sem.

Nem tudom eldönteni, h lusta hajtani vagy ennyire instabil és fél.

Látom, h a 2 évesek már száguldoznak vele, sőt láttam olyat, aki már 2 évesen a pedál nélküli biciklin lökte magát.


El vagyok keseredve, mert nem tudom, hogy mi van. Későn érne ebben? Amúgy az igazi kocsik és motorok szerelmese, mindig megcsodálja, odamegy a parkoló motorhoz. Tehát valahol érdekli, csak nagyban.


Másnak a gyereke is hanyagolta a kismotort és társait?



2017. máj. 8. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 20 hónapos lesz lassan és most jött bele a kismotorozásba. Szerintem sokáig félt tőle. Bébitaxit 15 hónaposan kezdte hajtani, azt szerintem stabilabbnak érezte. Kismotort kb 2 hónapja kapta de hetekig rá se ült max fél percre, akkor meg csak ült és nézett ki a fejéből, de leszállni se mert inkább nyújtotta a karját nekünk.
2017. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokáig az enyém sem ment ilyen kerekes járgányokkal. 1-2,hónapja fel-felül. Most 2 éves. Őt nem érdekelte
2017. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam márciusban, 1. születésnapjára kapta a kismotort, akkor még nem érdekelte, de gyereknapkor már boldogan száguldozott vele. Barátnőm kisfia most lesz 2 éves, néha ráül és gurulgat vele, de nem foglalkozik vele különösebben.

Szerintem alkatfüggő, mennyire bevállalósak. Stabil, magabiztos a mozgása egyébként?

2017. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, magabiztos mozgású, mindenhova felmászik.

Remélem belejön, azért ez is kell egy kicsit a további mozgásfejlődéshez.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2017. máj. 8. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyerekem tudott vele menni kb 1,5 evesen is csak nem érdekelte, nem használta

A bölcsiben erzett rá csak az ízére (gondolom mert alig volt udvari jatek csak motor mert kiscsoportosak voltak)


Mellettem még ma se hajtaná, a bolcsi miatt meg lételeme lett.

2017. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 fiam, 1 lányom van.

Az első szülött fiam 1,5 évesen már úgy kavart a motorral, hogy sokszor frászt kaptam, hogy nem fog időben megállni.

Középső gyermekem 3 évesem volt hajlandó először úgy motorral ülni, hogy hajtotta... előtte csak tologatta.

Lányom 2 évesen már ment a lábbal hajtós biciklin.

Gyerekfüggő :) Szerintem ne keseredj el, nem jöhet be mindenkinek ugyanaz

2017. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam mindkettő pár hónappal egy éves kora után kezdett kismotorozni. Az egyik elég későn kezdett egyedül járni, ő hamarabb ment motorral ("kölcsönkérte" játszótéren). Futóbiciklire 2 -2 és fél éves koruk között váltottak, főleg mert addigra kinőtték a motort (a legkisebb fajta volt). Viszont a másik meg most 3 évesen még mindig fél a hintába ülni. Úgyhogy ízlések és pofonok :)
2017. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom 20 hónapos, megkésett mozgású. 1 hónapja motorozik. Még lassú és a kormányozás is bajos, de alakulgat.
2017. máj. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!