Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két ovisom van, sosem betegek,...

Két ovisom van, sosem betegek, amikor kiürül a csoport, ők akkor is jól vannak. Érdemes vitamint adnom nekik?

Figyelt kérdés

Extrém ritkán betegek, 6 éves a fiam, kb. 2 szem lázcsillapítót kapott eddig egész életében, a lányok még ennyit se. Hallom innen-onnan, hogy azért ovis korban már kellene vitamin tablettát adnom, de miért, milyen okból adjak és ha tényleg kellene, melyiket?


Vegyesen táplálkozunk, jó étvágyú, erős gyerekek, egyikükön sincs egy deka felesleg sem, ne így értsétek. Csak nem soványkák, nem is kövérek, pont jók. Mindent megesznek, a zöldségeket egyenesen imádják.


Tényleg kell a vitamin?



2019. nov. 2. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék.


(Amúgy, el nem tudod képzelni, mennyire irigyellek!)

2019. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy ezt mondod, épp ma volt egy irigységgel kapcsolatos kérdés, amire én is válaszoltam, hogy én kiket irigyelek és miért. Hát igen, ebben nagyon szerencsés vagyok, másban már kevésbé. :) Köszi a válaszod!
2019. nov. 2. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi éppen sem.


Nekem is ritkán beteg a nagy, a kicsi meg kb totál normál betegségei voltak. Soha nem adtam nekik vitamint(d vitaminon kívül), a vitamin csak akkor kell ha olyan vitamin mentes étkezése van amikor mindenképpen kell, vagy ha többször beteg.


Attól, hogy vitamint kapnak még nem lesz jobb, föleg ha a szervezetben van elég vitamin.

Lehet, hogy ök is betegek, de nem jön ki rajtuk. Èn sem voltam gyerekként igazán beteges, söt én is mindig ott voltam az iskolában. Egy gyerek betegséget nem kaptam el. Söt a munka helyeimen is én voltam az aki soha semmit nem kapott el.

Na erre kb 2 éve kezdödött és 2-4 havonta nagy megfázásom van, tavaly max 2-3 hét volt egy egy 2 hetes betegség között. Voltam dokinál, több nél is. Mindent végig vizsgáltak és csak azt tudta mondani mindegyik, hogy most ilyen szerencsétlen vagyok. Azt gondolom amit eddig megusztam most mindet megkapom.

2019. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj, kifelejtettem, persze, D vitamin cseppeket kapnak.
2019. nov. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!