Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak reggel lehet szedni a...

Csak reggel lehet szedni a Trimeszter vitamint?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a vitamint, de reggelente hanyinger miatt nem tudom bevenni, szerintetek? Inkabb vegyem be este? vagy hagyjam ki? Er valamit, ha nem minden nap szedem? Segitseteek
2018. nov. 30. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor veszed be, amikor akarod
2018. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy mikor szeded ha tudod szedni.

Én hányással fekszem itthon, dolgozni se tudok jelenleg mert kb minden kijön belőlem. Én amióta ez elkezdődött nem is szedek terhesvitamint, mondta is az orvos, hogy nem kell erőltetni mert nagyon irritálja a gyomrot.

Ha reggel hányingered van, akkor délután, este is beveheted.

2018. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Jobb lenne delelott, mert a B vitaminokat olyankor van ertelme bevenni.
2018. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
B vitaminokat bármikor be lehet venni....
2018. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Mindig elgondolkodom, amikor felnőtt emberek kiírnak ilyen kérdést. Ez csak vitamin, annyira mindegy, hogy mikor veszed be...
2018. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegy mikor veszed be, én örültem ha nem felejtettem el, mert iszonyú feledékeny voltam terhesen.
2018. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, bar nem ertem miert kell minositeni rogton az embert, de nagyon koszonom, aki hasznos valaszt irt nekem :)
2018. dec. 1. 00:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Én reggel és este veszek be 1-1 szemet.

Eleinte mikor hányingerrel küszködtem volt hogy az első szemet csak olyan 1 óra körül vettem be.

De bármikor szedheted,hiszen ez csak vitamin🙂

2018. dec. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen, hogy leirtad a tapasztalatod :)
2018. dec. 1. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!