Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak azonos nemű gyerekekkel...

Csak azonos nemű gyerekekkel rendelkező szülők, ti is kaptok beszólogatást?

Figyelt kérdés
3 lányunk van. Nemsokára kisbabánk születik megint és ő is lány lesz. Már a 2. lánynál megkaptuk a lesajnáló szöveget, hogy nem baj, majd a következő fiú. Most meg azt kérdik, hogy mikor jön az ötödik, hátha az végre kukis lesz. Volt aki a férjemre is megjegyzést tett, hogy milyen férfi ő, hogy nem tud embert nemzeni, csak leányt. Egyébként férjem imád lányos apuka lenni. Sőt, most is remélte, hogy a negyedik is lány. Természetesen a fiút sem utálnánk, ha az lenne, de boldogok vagyunk, hogy azt kaptuk, amire vágytunk. Annyira hihetetlen egyeseknek, hogy nem minden férfi vágyik "trónörökösre".
2019. nov. 5. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalanok az ilyen emberek. Mintha tehetnétek róla.

Én az első babámat várom, kislány lesz, de már most megkaptam a férjem nagyijától: hát... majd a következő fiú lesz... Na és ha nem? Ugyanúgy fogjuk őt is szeretni.

2019. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Három fiunk van és igen rendszeresen kapjuk. Nekünk a kicsik ikrek, és volt aki konkrétan megjegyezte, mikor megtudta, hogy két fiú, hogy ezt jól megszivtatok...


Persze a majd a negyedik hátha lány lesz, többször us elhangzott már. Szeretnénk Negyediket ha az ikrek ovisok lesznek, de nem lányt vagy fiút hanem GYEREKET!


Én amúgy imadok fiús anyuka lenni, de biztos ugyanennyire imádnek lányos anyuka is lenni.


Sok boldogságot a csajokhoz!

2019. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

2 fiam után ismét fiam született. Persze én is megkaptam, de én könnyen el tudom az ilyet engedni szerencsére. :)

Egyébként gondolkozunk egy 4.en, persze örülnék 1 kislánynak, de ha fiú lesz sincs semmi, hiszen tudom, hogy mennyire de mennyire imádom mind 3 fiamat.

2019. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem 1 fiam és 1 lányom van. De így is kaptam beszólást. Miért nem lett a második is fiú.


Amúgy ez a nagy fiú mánia... Ha nem lennének lányok, ugyan ki szülne fiút? Engem ez nagyon bosszant, mintha a lányok (mi nők) nem érnénk semmit. Saját családomban is elküldtem 3 embert a búsba mert sopánkodtak, hogy nem 2 fiam van...

2019. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2 fiam van. Jöttek a nem baj, majd a 3.lány lesz. Hat nem lesz 3.gyerek, de mindegy.

Anyám mikor megtudta, hogy fiú, mondta az biztos nem, mert a jósnő barátnője szerint lány.

Volt még egy, aki azt mondta, ne szokoekodjak, a fiúk is jók valamire. Hat én egyaltalan nem voltam szomorú, sőt megkönnyebbültem, mikor megtudtuk, hogy fiú a kicsi is.

2019. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A második fiamat várom, de én is megkapom a lesajnáló mondatokat, meg h nem baj, majd a harmadik lány lesz. Nem lesz harmadik nálunk sem. Örültem volna annak is, ha a második lány, de be kell látnom, hogy fiús anyuka vagyok. Azért mondják ezeket, hogy mozogjon a szájuk, semmi értelme nincs.


Az elsőnél azt kaptam meg a nagyanyámtól, h örül a dédunokának, de leginkább annak, hogy fiú. Nekem ez esett nagyon rosszul, mert azzal telt a gyerekkorom, hogy azt éreztette velem, hogy én nem érek annyit, mint a fiú unokatestvéreim.

2019. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Férjem szülei nagyon örülnek a lányoknak, mert nekik csak fiúk volt, de én az szüleim kicsit csalódtak. Hiába próbálják eltitkolni.
2019. nov. 5. 11:36
 9/12 anonim ***** válasza:
sajnos ehhez hozzá kell szokni, ilyen társadalmunk, ezzel nagyon nem tudsz mit tenni. nem bántásképp de én azt vettem észre hogy azokat bántja ez a legjobban akik maguk is frusztráltak ettől, csak még jobban rávetíted másra. nekem három fiam van, én drukkoltam hogy a harmadik is az legyen, sőt a másodiknál is már. és poénosan oda szoktam szólogatni higy nem baj majd a negyedik vagy az ötödik lány lesz.. bennem semmi frusztráció jókat kacagok ezeken
2019. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, hogy fiú vagy lány van, ezt ugyan úgy hallgathatja mindenki.

Nekünk nemrég született a kisfiúnk, első gyerek. Már terhesség alatt volt olyan, akitől megkaptuk, hogy de kár, hogy nem lány (miért is? Nem mindegy neki?).

Azóta meg, hogy nem baj, majd a második lány lesz. Mintha mi bánnánk, hogy fiú. Imádjuk amúgy, hogy kisfiúnk van. Én örülnék, ha a második is az lenne. De ha kislány, annak is. Mert tök mindegy. Minden baba imádnivaló függetlenül a nemétől

2019. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!