Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feith Luca Alexandra. Nektek...

Feith Luca Alexandra. Nektek tetszik ez a név?

Figyelt kérdés

Nekem is Alexandra a nevem ezért kapja ő is. A Luca név pedig nagyon tetszik nekem és a páromnak. Szerintetek illik a vezeték névhez?

Persze nem ez a mérvadó, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2019. nov. 5. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem tök jó, hogy ezt ide kiírtad, majd ha 10 év múlva beguglizza a nevét akkor rájön, hogy a gyakori népe szavazta meg hogyan is hívják. Szóval szia Luca, most elolvashatod, hogy mit is gondoltak 2019-ben a nevedről. Remélem neked tetszik amit végül anyud megszavaztatott itt. :)
2019. nov. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tetszik
2019. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Jó név, szép a hangzása együtt.
2019. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így együtt nagyon nem. A két keresztnév marhára nem passzol egymáshoz.
2019. nov. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a Feith Lucánál a th L miatt nagyon furán hangzik ez a sok mássalhangzó egymás mellett. Én megcserélném a két keresztnevet, könnyebb kimondani, és attól még hívhatjátok a második nevén.
2019. nov. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem túl hosszú és a Feith Luca csak nagyon rákészülősen kiejthető. Szerintem pl. a Feith Alexa Luca talán gördülékenyebb lenne (vagy bármi más rövidebb, lehetőleg magánhangzós név a vezetéknév után, illetve a magyaros Luca nem igazán megy stílusban sem a többihez, bár önmagában tetszik).
2019. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Szia, szerintem nagyon szép nevet választottatok, én semmin nem változtatnék. Ha nektek tetszik, bátran adjátok!

Boldog babavárást!

2019. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nem tetszik. Egyébként a Lucát nem adnám manapság lánynak. Külföldön férfi névnek számít.
2019. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
A Luca nem illik az Alexandrához. Meg az Alexandra eleve túl hosszú, két rövidebbet adjatok neki, ha már annyira kettőt akartok.
2019. nov. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Valahogy nekem a Luca nem tetszik, főleg így az Alexandrával együtt.
2019. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!