Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 24 órás vérnyomásmérés, így...

24 órás vérnyomásmérés, így rendben van?

Figyelt kérdés
24 órás vérnyomásmérésre van/volt nálam szükség, viszont ma nagyon laza napom volt, nem mentem sehova itthon csak a házi munkát végeztem el (főzés, mosás, takarítás stb.)21 hetes vagyok, egyébként sem vagyok nagyon aktív ezen terhességem alatt mert veszélyeztetett vagyok.Lényeg a lényeg, hogy így is kimutatja a kütyü ha probléma van a vérnyomásommal?

2019. nov. 7. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Követem ha lehet.Mennyi volt vérnyomásod,hogy kaptál 24 órást?Nekem egyenlőre irogatnom kell.Egyébként milyen? Hangos,csipog?
2019. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap vérzés miatt be kellett mennem a kórházba, hiába mondtam a dokinak hogy nagyon ideges vagyok, tuti nagyon magas persze 148/105 lett.Tegnap 5 óra körül tették fel, éjszaka fél óránként mér, berreg amikor felfújódik, de én tudtam aludni tőle.Reggel 7-től 15 percenként mér, 12 és 13 óra között 10 percenként.Méréskor meg kell álni (ülni, feküdni) kart leengedni és akkor mér jól, közben nem szabad beszélni sem.Az orvos holnap fogja kiértékelni.
2019. nov. 7. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nyugalmi helyzetben is nagyon magas volt.

Nem riogatás amit írok.

Toxemias lettem, 40. Hétre szültem végül.

De nekem a 24 órás meresbol császár lett.

Viszont akkor már 160-180/110 volt a legtöbb alkalommal vérnyomáscsökkentő után is.

De addig simán kezelhető volt gyógyszerrel, ne aggódj!

2019. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Ahogy nézegettem ma a mérőt, 130-138 között volt amikor "dolgoztam", nyugalmi helyzetben 110-125 között mért.Hát nagyon kiváncsi leszek.Holnap kiderül.Viszon a pulzusom az katasztrofális átlagban 100-110 között volt, de volt ma hogy 130-at mért.
2019. nov. 7. 22:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Vérnyomáscsökkentöt nem szedtem eddig.
2019. nov. 7. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:

A pulzus emelkedése normális terhesség alatt, de a doki kiértékeli.

A 32.hettol kezelték gyógyszerrel a magas vérnyomásomat, de azért a tiéd nem kiugróan magas.

Biztosan kell majd figyelni rá.

2019. nov. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Közben megvolt a kiértékelés és minden rendben van, nem kell vérnyomáscsökkentő.


Eddig minden nap többször mértem a vérnyomásom, de ahogy meglett most a jó eredmény, 5 napig nem mértem (picit besokalltam már a mérésektől, attól ideges lettem, hogy tudom, hogy megmérem) Holnaptól megint mérni akarom normálisan, de most meg attól parázom, mi vam ha 5 nap alatt sokat romlott a vérnyomásom, és holnap már magasakat fogok mérni.Mit gondoltok pár nap alatt romolhat sokat a vérnyomás?

2019. nov. 12. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!