Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Genetikai vizsgálat során...

Genetikai vizsgálat során látja az orvos, ha a magzatvíz nincs rendben?

Figyelt kérdés
Sziasztok 13+5 napos kismama vagyok, ma megyek genetikai uh-ra.Ma reggel elég erős folyást vettem észre, ami átlátsztó-fehéres-sárgás, tehát változó színű volt.Megfordult a fejemben, hogy nem lehet-e magzatvíz?Szerintetek nem gáz ha a genetikai vizsgálatot végző orvosnál rá kérdezek erre a folyás dologra? (Nem ő az orvosom) A sajátomhoz csak 1 hét múlva van időpontom.Azon is gondolkodtam,hogy összeszedhettem valamit (bár más panszom nincs) és olvasgattam a témában és sokan jó véleménnyel vannak a vitagyn c hüvelykrémről, amit terhesség alatt is lehet használni.Nektek mi a véleményetek róla?

2019. szept. 17. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Orvosi javaslat nélkül ne kezdj kezelésbe.


Azt, hogy zárt-e a méhszáj fogja nézni a genetikain.

2019. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Ha véletlenül mégis valamit összeszedtem, nem késő ha csak jövő héten lát az orvosom?
2019. szept. 17. 10:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Terhesen soha de soha ne diagnosztizáld magad és ne szedj/kenj vagy bármit csinálj magadtól.

A genetikain azt látják,hogy normális mennyiségű e a magzatvíz. De szerintem nem arról van szó. A magzatvíz átlátszó rózsaszínes inkább

2019. szept. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehet kapni magzatvíz-jelző betétet. A doki is csak onnan tudja megállapítani, hogy megnézi valamivel, milyen a kémhatása. Szóval UH-n csak azt látják, hogy több vagy kevesebb esetleg az átlagosnál (de ez is csak később jellemző), de szivárgást vagy fertőzést persze nem. Sok kismamának (vagy nem is terhes nőknek a ciklusuk valamilyen szakaszában) van nagyobb mennyiségű vizes folyása, ami nem jelent semmi rosszat, csak hormonális. Mindenesetre, ha kétséged van, vagy pláne ha egyéb tüneted, inkább menj el orvoshoz, akár ügyeletre.
2019. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A magzatvíz mennyiségét látják.Rászokták irni a papírra is.Szerintem nyugodtan mondhatod neki,hagy vizsgáljin meg,ő is orvos végülis.
2019. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Méhszáj zárva, magzatvíz mennyisége tökéletes.☺
2019. szept. 18. 05:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!