Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon leterhelt anyukák,...

Nagyon leterhelt anyukák, szedtek valami idegnyugtatót?

Figyelt kérdés
Vagy mit alkalmaztok, ha idegileg kész vagytok?
2019. nov. 18. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Férjet. Átveszi egy estére a mindent, én meg kimozdulok.
2019. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
De érdekes, épp most lettem kész idegileg, szóval várom én is a jó ötleteket
2019. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

A férjem általában. Kiveve, amikor délutános... Akkor az alvásidőt várom, mint ma is. 2/1 gyerek már alszik, remélem a másik is fog hamarosan.

Amúgy nem szoktak ennyire leterhelni, de a mai nap kikezdték az idegeimet rendesen.

2019. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Én beveszem a leszaromtablettát. Komolyan át tudok kapcsolni már teljesen érdektelenbe, fapofával látom el a teendőimet hisztire stb pedig nem reagálok. Ilyenkor számolom vissza a perceket az alvásig majd elmegyek és veszek egy 3 órás forró fürdőt fürdőbombával, komolyan kisimulnak az idegeim.
2019. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Ez az önzőség,és az önsajnálat.Szedd össze magad,a gyerekedet meg neveld úgy hogy ne készítsen ki!
2019. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ötös, részedről pedig ez az előítélet...


én nem írtam ilyet, hogy kikészítenek a gyerekeim, más, segítő szándékú válaszolót meg légyszi ne fikázz a kérdésem alatt.


Igenis van olyan, hogy valaki durván leterhelt, és idegileg kikészült. Az nem azt jelenti, hogy kicsit nyafog, vagy ilyesmi, hanem hogy durván nehéz terheket hordoz az élet több területén, és fizikálisan kivannak az idegei. Ha így sem érted, akkor irigylésre méltó vagy, kívánom, hogy ne is értsd meg soha.


többieknek köszi

2019. nov. 18. 19:36
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Köszönjük 5 nagyon hasznos, és egy kicsit sem lekezelő volt a válaszod!

Szeretném látni h h neveled a 7hós ikreimet így fogzás alatt 😉


Nekem is apa a legnagyobb és egyetlen segítségem is.

Szedtem magne b6ot, de csak placebó....

A legjobban tényleg az vált be még apa lefoglalja,a kicsiket, én hadset be, üvölt a rock zene és mosogatok, vagy csak kiülök a teraszra egy forró teával 😊

2019. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Horaires ***** válasza:
100%

Nekem is nemrég volt egy kiborulós napom. Először is jól kisírtam magam, kiengedtem a gőzt. Aztán vettem magnéziumot amitől már aznap jobban éreztem magam. Elkezdtem több segítséget kérni aznap, s a következő napokban. Próbáltam olyasmit enni ami tápláló is, nem csak cukor van benne. Szerencsére ez eleget könnyített rajtam, de ha nem éreztem volna változást egy-két hét alatt, mentem volna pszichológushoz.

Egyéb, ami szokott segíteni mikor sok dolog leterhel: mindent leírok egy papírra, hogy mi zavar, mit kell megcsináljak, mi nem hagy nyugodni. Aztán sorban pipálgatom ki, ha valami megoldódott vagy tudtam róla beszélni valakivel.

2019. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Az idegeim rendben vannak, én fizikailag roppanok meg néha kicsit. Ilyenkor a férjem átveszi az esti hacacárét, én meg leülök egy tábla csokival hímezni, v sorozatozni. 2-3 óra és visszatér a lendület. 😊
2019. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Undorító vagyok tudom de a nehéz napokon miután a gyerekek elaludtak el szoktam szívni egyetlen szál cigarettát. Kiülök a teraszra, bámulok a semmibe és ennyi. Egyébként nem dohányzom sőt undorodom az egésztől de nagyon jól tud esni sajnos és ilyenkor egész nap erre a pillanatra gondolok. :/
2019. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!