Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan beszéltétek meg a...

Hogyan beszéltétek meg a párotokkal hogy babát akartok?

Figyelt kérdés

Hogyan következtetek rá?Mit szólt?Hogy állt hozzá?Volt saját lakásotok?Hitel?és hasonló...Hány évesek voltatok?Mióta voltatok 1ütt akkor?



Csak úgy érdekel hogy kinek a párja hogy fogadta a dolgot.


2010. júl. 18. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát mi ezt közösen döntöttük el. Igazából a férjem részéről bármikor jöhetett volna, ő már esküvő előtt sem bánta volna. 8 éve ismerjük egymást, 4 és fél éve vagyunk együtt, 3 éve vagyunk házasok. Nincsen semmilyen hitelünk, saját lakásunk van, van egy autónk is, és apának egy játékszere egy motorja. Ne értsd félre nem vagyunk gazdagok, csak szerencsések -ezt tudjuk jól- mert a kezdeteknél tudtak segíteni a szüleink. Én baba előtt még szerettem volna egy normális állást, ahonnan el tudok menni szülni és esetleg majd visszamenni. Tavaly döntöttünk úgy, hogy nem szedem tovább a gyógyszert, elmentem a nőgyógyászomhoz h nézze meg minden okés-e, és jöhet-e a baba. Ő rábólintott. Kihagytunk 3 hónapot, a 4. hónapban pedig megfogant a kisfiúnk. Már 8 hetes lesz. :)
2010. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindíg kérdeztem tőle, hogy mikor jöhet már a baba. Azt mondta, várjunk 5 évet a házasság után. Mikor letelt az 5 év, egyszerűen bejelentettem, hogy akkor mostmár nem fogunk védekezni. Nem ellenkezett:) Én 27 voltam, ő 29. Most 29-30 évesek vagyunk, 6 hónapos a kisfiunk. 1 hete ünnepeltük a 7. házassági évfordulónkat, augusztusban lesz 8 éve, hogy együtt vagyunk. Hitel van a házon is és a kocsin is. Meghúzzunk a gatyamadzagot, de végülis mindenünk megvan, még ha hetekig csak zsíros kenyér is a reggeli és a vacsora.
2010. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi már egy hónap után összeköltöztünk,akkor volt 11 éves a lányom.Építkeztünk fél év után,és rá még fél év együttélés után döntöttünk hogy jöhet a baba.Ő is szerette volna.3 hónapra rá már terhes voltam,és most 3 éves a kicsikénk,és ikrekkel vagyok várandós.Nekem Ő a tökéletes férfi,sokkal jobb a mostani kapcsolatom,mint a volt házasságom,nagyon szeretem.

36/N

2010. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Összeházasodtunk, és ezután nem védekeztünk - nászéjszakás baba lett. Előtte nem sokkal vettünk lakást (de az egészet hitelre), 28 évesek voltunk. 7 hónap után házasodtunk össze.
2010. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 33 vagyok, a párom 35, 1 éves a babánk

mi már 10 éve együtt vagyunk, de csak 5 év után költöztünk össze a körülmények miatt

saját lakásunk van (az én szüleim sajnos meghaltak, örököltem) hitelünk nincs

már több éve dolgoztam az egyetem elvégzése után, és én már vágytam babára, és én mondtam a páromnak, hogy csináljunk babát :) ő meg belement, de annyira nem volt komoly az elhatározás, nem beszéltünk meg részleteket, csak egyszer nem védekeztünk, és öszejött a baba :)

amikor nem védekeztünk, én utána megnéztem a naptárt, és láttam, hogy pont félidőben vagyok, és rögtön arra gondoltam, hogy ebből még baba is lehet, aztán lett is :D

(szóval én azt is tudom hogy melyik napon fogant)

amikor elmaradt a vérzésem, vettem egy tesztet, reggel 5-kor már nem bírtam magammal, megcsináltam, pozitív lett, és felkeltettem a páromat, aki kicsit beijedt, hogy most mi lesz :)

azóta 1 éves a kisfiúnk, és a világon mindennél jobban imádjuk!

2010. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a kezdet kezdetén megbeszéltük, hogy esküvő soha, gyerek bármikor. Sőt, ő talán jobban akart gyereket, mint én. Azóta természetesen összeházasodtunk :), és most vagyok 34 hetes terhes az első fiunkkal. 3 éve vagyunk házasok, ő 35 éves, én 29. Lakás volt saját, tehermentes, azóta családi házra cseréltük, azon van még 7 év hitel. Autó hitelmentes, bár nem új.
2010. júl. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig is evidens volt, hogy akarunk gyereket, sosem kellett győzködnöm a páromat. 6 év után összeházasodtunk, vettünk lakást hitelre, aztán eldöntöttük, hogy most már jöhet a baba, és egyből terhes lettem. 3 évvel később pedig ugyanígy elsőre jött a kistesó is. Most már 1 és 4 évesek a gyermekeink, mi 33 évesek vagyunk.
2010. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5éve vagyunk együtt, ebből 2 éve házasságban. Építkeztünk hitelből, egy éve költöztünk be. Azóta próbálkozunk de semmi sajna. Ő már régebb óta szerette volna, de én csak a költözés után. Anyukáméknál laktunk a kisszobába.

Azt hittem ez "könnyebben fog menni".

Szeptemberre van időpontunk a meddőségibe.:-(((((((

2010. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!