Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan beszéltétek meg a...

Hogyan beszéltétek meg a párotokkal hogy babát szeretnétek?

Figyelt kérdés
Hány éves szültetek?Illetve hány évesen szülnétek?22/L
2009. máj. 24. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
21 voltam az első fiamnál, 35 a másodiknál. Én nem tudtam elképzelni, hogy két kisgyerekre lenne energiám. Azt hiszem, nekem így jó volt és a gyerekeknek is.
2009. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már kilenc éve voltunk együtt. Többször mondtam hogy mi lenne ha terhes lennék , ő állandóan elpoénkodta, sőt idegenek , barátok kezdték mondogatni, hogy idejje lenne a babának, erre ilyeneket mondott: ha a páromnak gyereke lesz, majd leszek ackeresztapja:)..... Jajjj, rossz volt , olyan kellemetlen volt, ahogy poénkodott vele. Aztán rájöttem hogy ez a tiltakozás, poénkodás inkább álca volt. Egyszer csak közöltem hogy nem szedek tovább gyógyszert, mert már alig mensizek, rosszul vagyok tőle. Ő nem mondott semmit, de mintha nekiállt volna babát gyártani, többször szetetkeztünk, mint addig. Persze terhes lettem, 28 évesen szültem, a kisfiam apa nagy szetelme, imádott kincse:)
2009. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy időben a párom mindig azt mondta hogy majd akkor ha megfelelő anyagi hátterünk lesz, stb, stb. Én már akkor is szerettem volna picit. Aztán karácsony előtt beállított egy doboz elevittel, hogy mi lenne ha elkezdeném szedni. Persze azonnal elkezdtem, és azóta 10 hetes terhes vagyok. azt mondta úgy érzi hogy igazam van, úgyse lesz sokkal-sokkal jobb az anyagi körülményünk. persze mindketten dolgozunk, van lakásunk, van 2 autónk, tavaly volt az esküvőnk. Szerintem egy férfi megérzi ha itt az idő, hogy apa legyen. a nőknél ez általában hamarabb van. 24/L
2009. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten akartuk, nem kellett "nagy beszélgetés" hozzá. 20 évesen szültem az elsőt :)
2009. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig is tudtuk, hogy majd egyszer gyermeket szeretnénk, de elég sokáig húztuk. Amikor kész lett a házunk, akkor mindketten éreztük, hogy eljött a babaprojekt ideje. 29-én lesz 1 éves a kisfiunk, és már tervben a kistesó.
2009. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
82%
Nekünk még nincs babánk de már volt rola szó,hogy szeretnénk.A korbn benne vagyunk.Én 27 vagyok.Na most én is ugy vagyok mint a második válaszoló.Én is abbahagytam a gyogyszert,mert már nem birta a szervezetem és mondtam is a páromnak.Igen azota mi is többet vagyunk együtt.Én nem szoltam,hogy védekezünk máskép és ő se szolt semmit.Már lehetséges,hogy terhes vagyok ez hamarosan kiderül.Én örülnék a babának.Remélem a párom is.
2009. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Húgomnak dec-januárban volt féléves a kislánya,mikor férjemmel összejöttünk és egyik este mondtam neki így borozgatás közben,hogy mi lenne ha mi is csinálnánk kisbabát? Hogy ő mit gondol erről,mert én már napok óta ezen rágódom,hogy mennyire szeretném :))))

És ő erre mondta,végülis erre vágyik évek óta,miért ne...

Januárban abbahagytam a tabit,februárban pocakomba költözött Ruben baba :) Májusban esküvő :D

Nemsokára babázunk :) Így szerelmesen :)))

2009. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak annyi volt a kikötése, hogy éljünk együtt 5 évet a házasság után, a baba előtt, hogy összeszokjunk. Mikor ez letelt, nyáron, bejelentettem neki, hogy októberben gyereket fogunk csinálni. Nem ellenkezett...
2009. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem nagyon beszéltünk erről. Összejöttünk, nagy szerelem, 4 hónaposan lakást vettünk, 7 hónaposan összeházasodtunk, és igazi szerelmes nászéjszakás babánk lett :) Most 9 hónapos a baba, és még csak 2 éve másfél hónapja vagyunk együtt.

Most 30 évesek vagyunk.

2009. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Interneten ismertem meg férjem és nagyon hamar mondtam már neki, hogy babát szereték szülni neki. Nem ellenkezett.)

3 hónap után összeköltöztünk, abbahagytam a gyógyszert és rá 3 hónapra babás is lettem.

Most már a másodikat várjuk.)

Én most vagyok 30, férjem 32, lányunk 15 hós.

2009. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!