Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idö után beszéltetek a...

Mennyi idö után beszéltetek a párotokkal a hogyan továbbról?

Figyelt kérdés
ugy értem, hogy a kapcsolatotokban mikor kezdtetek el beszélni az összeköltözésröl,házaságról?hány hónap,év után kezdtetek el tervezgetni?
2011. aug. 11. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
:)) Én tutira kakukktojás leszek, de azért leírom. Mi 8 évig éltünk együtt házasság előtt. Aztán összeházasodtunk, már 10 éve, tehát 18 éve vagyunk együtt (két gyerekünk van).
2011. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tudom, ez pedig a másik véglet az első válaszolóval szemben, de mi már valahogy az elején úgy gondoltuk mindketten, és beszéltünk is arról, hogy közösen együtt tervezzük a jövőt, és nem csak úgy rózsaszín ködösen. :)

28N

2011. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam, mi több mint egy éve vagyunk együtt de még szó se esett ilyen dolgokról pedig huszas éveinket tapossuk és kezdtem aggódni,hogy lehet nincs is célja velem pedig nagyon jol megvagyunk :D köszi a választ
2011. aug. 11. 23:34
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Általában a barátnőimnek szoktam adni már egy kulcsot a kapcsolat elején és felhatalmazom a korlátlan garázdálkodásra a lakásomon belül. Úgymond szabad kezet kap. Már 18 éves korom óta külön élek és azóta ez így ment minden lánnyal... Szépen lassan odacipelték a holmijukat aztán mikor vége lett el... Ugyan nem költöztek hozzám "hivatalosan", de két ruhanemű mindenből volt mindig és mosógép révén huzamosabb ideig is kibírta hazamenetel nélkül.


A házasságról meg már a kapcsolat legelején elhatározások születnek.. Általában már a kapcsolatom elején tudják a lányok, hogy mi a véleményem ezzel kapcsolatban és nem firtatják tovább a témát. Bár a kiskapu mindig fennmaradt, miszerint, ha lesz poronty és már jól kijövünk évek óta egymással, akkor hajlandó vagyok elkötelezni magam, de csakis önkormányzati szinten és CSAKIS miatta. Szóval ha neki ez fontos akkor legyen, de semmi templom, nagycsaládi hókusz pókuszról szó sem lehet.

2011. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Néha bekevertem az egyes és a többesszámokat, de sebaj.

A véleményem természetesen még változhat a házasságról, ámbár nem hiszem, hogy gyökeresen megfog valaha is.

Ja és 24/F

2011. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
:)) kakukk, kakukk, én is itt vagyok. Egy másik kakukktojás. Mi 3 hét után költöztünk össze. Most leszünk a héten 8 éves házasok. Sokmindentől függ. Embere is válogatja,a körülmények is különbözőek. Nem lehet általános tanácsot adni, hogy mikor érdemes.
2011. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én mindig is fontosnak tartottam a tervezgetést,de régen még fiatal koromba volt egy négy éves kapcsolatom ahol 2honap utan összeköltöztünk,a végén azt mondta a fiu hogy mindent én eröszakoltam rá-mármint az összeköltözést...akkor megfogadtam,hogy elsöre én egy barátomnak se vettem fel azt az ötletet,és most ugy eszembe jutott,hogy milyen jó a mostani barátommal de ilyenekröl még se beszélünk még
2011. aug. 11. 23:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok, 5 éve vagyunk együtt a párommal, de 2,5 évig távkapcsolat volt. Utána egyből összeköltöztünk, most már saját lakásban élünk. (Vagyunk olyan kivételes helyzetben, hogy a szülők tudtak nekünk segíteni.)

Igazából már a legelején úgy voltunk, hogy együtt fogunk élni, amint csak lehet. Szinte természetesnek tűnt...


A házasság azért más kérdés, mert még tanulunk és nincs igazán munkából származó jövedelmünk, csak alkalmi. Ettől persze még magunkat tartjuk el, szóval már egyáltalán nem függünk a szülőktől, de mi megbeszéltük, hogy kivárjuk az egyetem végét.. mert azért valamennyi pénzt össze is kéne spórolni az esküvőre. Évekig jegyben járni meg értelmetlennek találjuk. :)

2011. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1hét után összeköltöztünk 3 éve együtt élünk jövôre esküvô és babaproject.
2011. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi 5 éve 1ütt vagyunk már,beszéltünk az összeköltözésről a párommal(26/F) többször is,kb 2-3év után,de lám még nem költöztünk össze.Lehet hogy nem is fogunk?Mert ha beszélek róla akkor tereli a témát,és hogy nem tudnánk fizetni egy kisebb hitelt,nem jönnénk ki anyagilag stb.Ez szerintem csak egy kifogás a számára.Beszéltünk már babáról is,de én azt mondtam csak saját házba szülök,nem viszem anyósékhoz,vagy anyuékhoz.Meg legalább legyünk pár évet a házba,és újítgassuk stb stb.Kis falunk lakunk,mind2nek van munkahelye,egy kisebb hitelt tudnánk felvenni házra és tudnánk fizetni is szerintem.

24/L

2011. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!