Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki meg tudná nekem mondani...

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy az a törvénymodósítás hol található, hogy 2008. jan.1-jétől munkanélküliről nem lehet gyedre menni? Mert minden jogi fórumon olvastam már, de én hiába keresem a teljes törvényt, illetve módosítást nem találom!

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem tudom hol található én sem, viszont én bementem az OEP-hez és megkérdeztem, hogy most munkanélkülin vagyok és szülés után mi jár nekem. Ott azt mondták, hogy januárban fog eldőlni, mert úgyis az akkori jogszabály lesz az érvényes, ami nem biztos hogy ugyanaz lesz ami most van. Január végére vagyok kiírva.
2008. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak azokra vonatkozik akik 2009-ben szülnek vagy azokra is akik 2008-ban, de 2009-től jár nekik a GYED, mert addig TGYÁS-on lesznek?
2008. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.magyarország.hu Fennt katt rá a jogszabálykeresőre és írd be a törvény nevét vagy ha azt nem tudod kulcsszavakat.
2008. nov. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a magyarorszag.hu-n kerestem de nem találtam, úgyhogy ha valaki megtalálja annak örülnék
2008. nov. 25. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!