Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan találhatjuk meg azt a...

Hogyan találhatjuk meg azt a férfit, akitől terhes lett a barátnőm? NEM magyar állampolgár, a nevét tudjuk, de semmi mást, mert mivel pont nem magyar így minden a barátnőm nevéről ment.

Figyelt kérdés
Nem akart gyereket és a 6. hónapban eltűnt, valszeg elhagyta az országot. se autója nem volt, ahol áűllítólag dolgozott nem hallottak róla és nem tudjuk hol lakik. Annyit tudunk, hogy osztrák. Viszont nagyon jólenne ha megtalálnánk....
2019. nov. 26. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azok után, hogy 2 évig éltek együtt, anélkül, hogy feltűnt volna, hogy nem ott dolgozik, ahol mondja, és azt is megkérdőjelezem, hogy az a neve ami. Lehet nem véletlenül nem volt Facebook-ja.
2019. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
Gyereket szülni valakinek, akiről semmit se tud? A barátnőd se a legélesebb kés a fiókban.
2019. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én nem értem, hogy két évig kapcsolatban van barátnőd valakivel és a nevén kívül semmit nem tud róla?? Se egy rokonának, se egy barátjának a nevét, a várost ahol lakik a családja, semmit? Miről beszélgettek?
2019. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet az, hogy 2 év kapcsolat\együtt élés után teherbe esik a férfitől akiről nem tud semmit(?)

se barát se család se előző lakóhely se se előélet semmi, csak egyszer megneztem a személyijét hogy mégis milyen van neki?(?!?) Szerintem úgy lehet, hogy ez az egész egy kamu.

2019. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%
Van bármilyen közös ismerős? A pasi haverjai, családja, rokona, aki bemutatta őket egymásnak, vagy egyszer hazadobta kocsival, akármi?
2019. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!