Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki megbánta,...

Van itt olyan aki megbánta, hogy gyereke lett?

Figyelt kérdés

Mondjuk olyan, aki a párja kedvéért vállalta csak be, azt hitte megszereti majd de nagyon megbánta?

Nem vagyok ilyen helyzetben, csak kíváncsi vagyok.



2019. dec. 3. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
2%

Ha nem vagy ilyen helyzetben akkor miért érdekel?

Ha meg benne vagy, elég szomorú, és felelőtlen!!!😠

Szerintem ezzel mindent elmondtam!

További szép életet 😒

2019. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert ez egy olyan oldal ahol lehet kérdezni.
2019. dec. 3. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Én csak azt bántam meg, hogy olyanhoz mentem hozzá, akinek már van gyereke.

Nyúg egy gyerek nagyon!

2019. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Van
2019. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Biztos lejetsz benne, hogy van. Sajnos. Jobb lenne ha ezt au emberek elore tudnak es akkor nem lenne ennyi lelki serult ember 😞
2019. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%

Igen. Anyám. Nem egyszer hozzámvágta, hogy sajnálja hogy megszült. Akkor rosszul esett, most saját családot szeretnénk, de nem jön össze másfél éve.

Valószínűleg közrejátszik, hogy terhesség alatt elment neki a 2 doboz cigi lazán..


Öcsém a minden, mikor rákérdeztem a miértre, azt mondta, őt azért szereti, mert fiú.


Mióta elköltöztem otthonról, nem beszélek vele, az unokájáról meg majd ne is álmodjon(már annó mondta, várja már, hogy unokázzon, már ott közöltem vele, hogy felejtse el)

2019. dec. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!