Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Van itt olyan aki őszintén...

Van itt olyan aki őszintén megbánta, hogy megszületett a gyereke?

Figyelt kérdés
Mivel anonim az oldal, így ha lehet tényleg őszinte vélemények érdeklenének. A múltkori kérdés miatt jutott eszembe, ahol az Anyuka örökbe akarta adni a 6 éves pszichopata gyerekét. Most nem olyanra gondolok, hogy fáradt voltál, vagy rossz volt a gyereked és eleged volt mindenből, hanem, hogy tényleg valamilyen fogyatékossága, vagy tulajdonsága miatt tényleg azt kívántad, hogy bárcsak ne lenne?
2017. szept. 24. 17:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%
Soha senki nem ismeri be, hogy megbánta a gyerekvállalást, pedig szerintem legalább a fele ember megbánta tudat alatt. De még maguknak sem ismerik be, nemhogy másnak, anonim sem, úgyhogy itt ne várj őszinte válaszokat.
2017. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%

Ezt őszintén megbánni nem lehet. Ilyen egyszerű.

Lehet a gyerek rossz, hisztis, igazi ördög fattya, de ha a nyakad köré fonja a kezét, sose fogod azt kívánni, hogy bár ne lenne. Akármilyen nehéz időszakok vannak, azon is túl lehet jutni.

2017. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
39%

1# nem tudom, mennyire megkeseredett, gyerekgyűlölő ember lehetsz, ha azt gondolod, hogy a szülők LEGALÁBB FELE megbánja a gyerekvállalást..szerencsére ez nincs így, sőt, szerintem maximum az emberek 0,01%a bánja meg, mert ez tényleg a legnagyobb csoda, és ajándék egyben, amit az életedben kaphatsz. az más kérdés, hogy amíg valakinek nincs gyereke, úgy gondolja, hogy nem is akar soha, de ha már megszületik, mindig rájön, hogy milyen hülye volt, hogy ettől akarta megfosztani magát..:)

19/L

2017. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Mint jelent konkrétan nálad a megbanta?

Ha tudtam volna a jövőt, akkor nem vállaltam volna gyereket. Apuka a 13. terhességi héten lelepett -tervezett gyerekről van szo- és azóta se láttam, pedig ennek már tizenhárom éve. Ha vissza mehetnék az időben, nem vállalnám így, hogy előre tudom, milyen borzasztóan nehez lesz.

De itt van, szeretem, imádom, nem akarom örökbe adni

2017. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
4# ez sajnos nagyon szomorú történet, és az én anyukám is így járt... négyen vagyunk testvérek, de az első gyereknél lelépett az apa, amikor megtudta, hogy anya terhes, én a nevét se tudom annak az embernek. de szerencsére apa őt is sajátjaként nevelte :) de az a pár év, amíg anya egyedül nevelte, neki is piszkosul nehéz volt... de így sem bánta meg egy percig sem, hogy megszületett a nővérem, pedig nem is volt tervezett gyerek(!).
2017. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Megbánta? Ha valaki adna egy lehetőséget, hogy visszacsinálhatnád akkor igent mondanál. Erre gondoltam.
2017. szept. 24. 18:50
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, ha most ide állna elem valaki, hogy figyelj, eltuntetem a gyereket, mintha nem is lett volna, nyilván nem akarnám. Ha viszont vissza mehetnék az időben, meg se foganna. Nem hiszem, hogy bárki is azt mondaná egy már meglevő, x ideje nevelt gyerekre, hígy ok, tüntessük el, mintha nem is lett volna, de biztosan vannak olyanok rajtam kívül is, akik a jövő tudatában anno nem estek volna teherbe, vagy nem tartották volna meg a gyereket
2017. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

Visszacsinálni senki sem csinálná vissza szerintem. Ha most lenne lehetőségem, hogy visszamegyek 4 évvel ezelőttre és nem fogok emlékezni arra, hogy valaha volt, nem mennék bele, mert a mostani eszem nem engedné, hisz szeretem a gyerekem.


Ellenben én lejátszanám úgy az életem, hogy soha meg sem fogant a lányom. Kíváncsi lennék, hogy alakultak volna úgy a dolgaim. Tehát a mostanit nem adnám fel, de nagyon kíváncsi lennék, ha valahol máshogy döntök, mi történt volna.

2017. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Nap mint nap eszembe jut, hogy ha valaki ide jönne és azt mondaná, hogy élheted azt az életet amire mindig is vágytál, de a gyerekeidet nem láthatod többé mit mondanék...

Ha visszamehetnék az időben biztosan le sem feküdtem volna a párommal akkor mikor az első fogant...

2017. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon nehez neha a 3 evessel, de soha nem bantam meg. Es vissza se csinalnam. Irto nehezen jott ossze, egy csoda.

Az viszont erdekel, hogy aki meg nem tortente tenne, miert? Elhagytak, egyedul neveli, oke, ertem. Es a tobbiek? Tenyleg csak kivancsisag.

2017. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!