Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiszitterrel kapcsolatos...

Bébiszitterrel kapcsolatos tapasztalat?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi vagyok, akinél van bébiszitter, kérem írjon.

Mennyi idős gyerekre vigyáz?

Csak gyerekfelugyeletet vállal vagy háztartást is? Kell hogy legyen szakképzettsége? Mennyiért dolgozik? Érdemes szerződést írni? Van e próbamunka első alkalommal? Mennyi idő míg a gyerek megszokja? Stb.


2019. dec. 7. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

ALAPSZABÁLY!


Ne legyen túl csinos!

2019. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez tapasztalat? Bízom a férjemben, ilyen dologtól nem tartok.
2019. dec. 7. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg ezt csinálom, a férjem munkája miatt költöztünk külföldre, és még nincs helyi végzettségem. Bár nem babysitternek hívnak, hanem nanny-nek, ami azért kicsit több. Két családnak dolgozom, mindkettőjüknél elég magas követelmények voltak. Nekem tanári végzettségem van, és jó pár év tapasztalatom gyerekekkel, plusz referenciákat is kértek, illetve jogsi és saját autó, ha a gyerekeket el kell vinni valahová. Cserébe nagyon jól megfizetnek. A gyerekekkel kapcsolatos házimunkát végzek, ebédet, vacsorát főzök nekik, kimoson, összehajtogatom a ruhájukat, rendbe rakom a játszószobát, bepakolok a mosogatógépbe. Az egyik családnál pár napot voltam együtt az egyik vagy másik szülővel, a másik családnál anyuka pár hétig még otthon volt, mielőtt visszament dolgozni. Van szerződés, és én számlát adok, nem alkalmazott vagyok. Nagyon szeretem csinálni, bár néha fárasztó, az egyik családnál három 5 év alatti gyerek van.
2019. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és még sokat kézműveskedünk, "tanítom" a gyerekeket a koruknak megfelelően, színek, számok, formák, évszakok, dalok, stb.
2019. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!