Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más is, aki nem volt...

Van más is, aki nem volt kettesben a párjával, mióta megszületett a gyerek?

Figyelt kérdés
Mindenki olyan furcsán néz rám ezmiatt. Másfél éves elmúlt a kisfiúnk de nem voltunk nélküle még sehol kettesben, de ez azért van, mert nincs kire bíznunk. Nagyszülő aki lenne, külföldön van, dédire nem szeretném bízni, már szalad, nagyon eleven, stb. Nincs tényleg senki akire nyugodt szívvel rábíznánk 1 órára. Másnál is van ez így, vagy mi vagyunk csak ilyen "Ufók"?
2019. dec. 9. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van, csak mi nem is igényeljük, mindig is otthonülősök voltunk, max barátokhoz megyünk vagy ők jönnek, de mindenkinél van kisgyerek, szóval mindenki hozza magával. De mivel alapból ilyenek vagyunk, nem is érezzük ennek hiányát.
2019. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Mi sem nagyon tudjuk hol hagyni, illetve nem us szivesen tennem, nem vagyok az a lepasszolos fajta , ugyh igy 15 honap alatt kb 4-5x voltunk nelkule vhol kettesben.
2019. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi még ennyiszer sem. Tényleg soha!

Viszont nekünk szerintem kéne, mert kezd rámenni a házasságunk...

Becsavarodok én is, hogy kb semmi énidőm. Meg tényleg sose vagyunk kettesbe, csak ha alszik a gyerek.

2019. dec. 9. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, mi sem voltunk egyszer sem, lassan betölti a lányunk a 14. hónapot is. De ha nektek igényetek van erre, akkor meg kell valahogyan oldani, akár fizetett segítséggel, vagy úgy, hogy elutaztok valamelyikőtök családjához, ahol nyugodt szívvel hagynátok pár órára a kicsit és ott a környéken szervezni valamit.
2019. dec. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerezzetek egy babysittert. Ez nagyon nem egészséges.
2019. dec. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz a gyerek nem tanulja meg, hogy mással is biztonságban lehet, illetve hogy mással is el lehet. Ezzel neki is rosszat tesztek. A férjem az exével ugyanezt csinálta. A kisebbik kb 7 évesen tanult meg leválni. Ez nem egészséges se nektek, se a gyereknek. A férjeméknél egyértelműen erre volt visszavezethető a válás, hogy csak a gyerekek voltak fókuszban, mindent nekik rendeltek alá. Még ha együtt is marad egy ilyen pár, mire akkorák lesznek a gyerekek, hogy nem igénylik a szülőt, addigra a szülők olyaok lesznek mint két kvázi idegen. Gondolkodjatok tudatosan és ne csak a mostban éljetek, lásdátok a következményeit is egyes lépéseiteknek. Az meg legkevesebbszer működik, hogy majd ti lesztek a kivételek...
2019. dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!