Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti, milyen ruhát vennétek egy...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Ti, milyen ruhát vennétek egy kisbabának, kislánynak, ami majd 1 éves korában lesz rá jó?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2019. dec. 13. 07:33
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Mondjuk az én apukám 189 cm, anyukám 168 cm, én pedig 173 cm magas vagyok. Tényleg sok mindentől függ az, hogy ki milyen magas lesz. Lehet, hogy függ a nagyszülők magasságától is.
2019. dec. 13. 08:59
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod 1 évre előre, hogy mekkora méret fog kelleni. A sztreccs anyagot pedig én pl külön utálom. Nagyon rossz ráadni a kicsire
2019. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
# 20/22 Nem akartam megsérteni a legelső hozzászólót.
2019. dec. 13. 09:17
 24/33 A kérdező kommentje:
... és senkit sem!
2019. dec. 13. 09:18
 25/33 anonim ***** válasza:
86%

Úristen, fúj már bocsánat de ezt a habos tüllszoknyás förtelmet biztosan nem adnám rá ameddig ő nem kér ilyet, az első szülinapján pedig még tuti nem fog. Ráadásul ez babonából is lehet rossz, nem iszunk előre a medve bőrére egy szülinapnál.

Szerintem 68-74-80 méretet vegyél de az évszakot tartsd szem előtt!

2019. dec. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk kapni jó előre ruhákat. Ha kevés a tárolóhely, külön macera, mert ami 1-1,5 év múlva lesz jó, nem dobozolom el a kinőtt ruhákkal, de a mostani méretű cuccainál még útban van. Emellett paklohatom ide-oda, mikor egy méretet nő és szortírozok. Ez majd jó lesz, majd az is, de még 7 hónapig pakolom a nyári trikót, ami októberre lesz a mérete. Ezért szerintem annyira nem jó ötlet.
2019. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Azt hiszem a legjobb a vásárlási utalvány valamelyik márkásabb bababoltból. Azt fognak venni, ami nekik tetszik. Köszi a kommenteket!

Szép napot és kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

2019. dec. 13. 09:34
 28/33 anonim ***** válasza:
35%

Nekem tetszik az a ruha és elég sok anyukának szintén tetszik, ugyanis ha felkerül marketplacen egy ilyen ruha legalább 20 hozzászólás van alatta, és 2 perc alatt már el is kelt.


Ezt csak a kérdező tudhatja, hogy az ő rokonának tetszeni fog-e vagy nem.


Az ajándékutalványt én pl nem szeretem, mert nagyon személytelen ajándék amolyan "nincs kedvem gondolkodni mit adjak, de pénzt nem illik, itt egy ajándékutalványt vegyél amit akarsz"


Mást azért nem ajánlottam neki, mert a kérdésben konkrétan 1 évesnek való ruha szerepel, el tudom olvasni a kérdést, tudom értelmezni, és ha a kérdező 1 évesnek való ruhát akár ajándékozni, akkor azt ajánlok neki. Nem az volt a kérdés, hogy mit adjon neki ajándékba.


De ha ez lett volna a kérdés én pl a fisher Price szunyókáló vidrát fogom vinni a sógornőm lányának +névre készített horgolt rágcsaláncot.

2019. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Én 74es, évszakfüggetlen ruhát szoktam venni, bodyt általában.
2019. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát én meg sokszor jobban örülnék egy utalványnak mint a sok felesleges vacaknak. Van olyan rokon aki konkrétan megmondta hogy ő úgyis megveszi amit akar. Hurrá. Felét nem használjuk.

Sztreccs anyagot én is utálom. Meg a fidres fodros ruhácskákat is

2019. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!