Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti, milyen ruhát vennétek egy...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Ti, milyen ruhát vennétek egy kisbabának, kislánynak, ami majd 1 éves korában lesz rá jó?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2019. dec. 13. 07:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
73%

Nem örülnék olyan ajándéknak, amit egy évig kerülgetnem kéne, pakolgathatnám ide-oda, foglalná a helyet. Őszintén nem tudnék mit kezdeni vele!

Ha minden áron ruha, akkor 68-as méretet vegyél.

De amúgy szerinten inkább vegyél ajàndékkártyàt! Brendon, vagy valami bababolt, H&M, és majd az anyuka vesz rajta ruhát vagy ami kell.

2019. dec. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vennék ruhát. Meg kérdezném, hogy mire van szükség. Én pl így vettem már pelenkát, popsitörlőt, takarót. Pontosan olyat amit mondtak. Soha nem vittem csak úgy valamit mert ha ruhát viszek nem biztos hogy szükség lesz rá. Játékot egy újszülöttnek minek? Még nem játszik vele. Szóval én úgy gondoltam hogy hasznosabb meg kérdezni. És a ruha vagy a játék soha nem volt a listán azok közül amit mondtak. Amikor az én lányom született akkor mi kaptunk ruhát. De nem volt rajta egyszer sem. Én pl nem szeretem a nagyon mintás csili Vili tütüket a babán. Felesleges volt. Tényleg cuki de felesleges. Tisztább ha megkérdezed.
2019. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Igen így van! meg is lehet kérdezni. Mivel mindkét családban élnek a dédszülők is így lehet, hogy már elkéstem azzal, hogy megkérdezzem de egy próbát megér!

Ezt most azért írom, mert mindenki vett, vitt már olyan dolgokat, amelyek most kelendőek lesznek ezekben a hetekben, hónapokban.

Azért köszönöm a sok hozzászóló véleményét, sokat segítettetek! Üdv!

2019. dec. 15. 12:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!