Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik császárral szültek és...

Akik császárral szültek és nem szoptattok, hogy alakult a menstruációtok?

Figyelt kérdés
Mikor jött meg az első rendes menzesz? Milyen volt a terhesség előttihez képest?
2019. dec. 13. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Császáros voltam, 2 hétig volt tejem. A baba 11 hetes volt amikor megjött. Nagyon görcsölök azóta. Előtte is görcsölős voltam, de ez néha kegyetlen. És csak a bal oldalon. Lesugárzik a combomba, nincs erőm, minden bajom van. Dokimnak is említettem, alaposan átnézett, de minden rendben.
2019. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 hónappal császár után jött meg először, iszonyatosan fájt, nagyon erős vérzéssel, kb 8 napig tartott. Tejem kb 1 hónapig volt, de nagyon nagyon kevés.
2019. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kevés tejem volt, nagyon max 2 hónapig. Viszont a menstruációm már az5 héten megjött amikor még tisztultam. Hirtelen azt hittem valami gond van, hiszen kezdett elmúlni a tisztulási vérzés, mire elesett, hogy menstruálok. Ugyan olyan volt mint előtte.
2019. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Júliusban szültem 6 hétig szoptattam.

Októberbem jött meg először. Novemberben kimaradt majd most jött meg 2 napja.

Előtte sem sajt a hasam most sem érzem még h mikor jön meg. Csak elkezdek vérezni...

2019. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!